logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lužianky, 120 m², Pôvodný stav ID: 1900543

Lokalita: Lužianky
Ulica: Závodníkova
Zastavaná plocha: 312 m2
Pivničná plocha: 16 m2
Výmera pozemku: 1136 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.11.2020
120 m2
102 500 €

Prímestská časť - obec Lužianky RD s krásnym výhľadom na ZOBOR!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Záleží vám na lokalite? Chcete bývať v nefrekventovanej zóne a v obci s výbornou občianskou vybavenosťou len 3km do centra NITRY? Chcete si upraviť nehnuteľnosť podľa svojich predstáv? V tom prípade je tu výborná ponuka rodinného domu v jednej príjemnej uličke obce LUŽIANKY, čo je prímestská časť mesta Nitry. Rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku o výmere 1136m2 š.14,5m + d.54,9m (od hranice pozemku je dĺžka 75,6m, z toho zastavaná plocha domu je 120m2. Materiál - TEHLA! Je pravidelného štvorcového pôdorysneho tvaru, dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, prevažne v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave (dom je suchý), ideálny na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Pred domom je menšia predzáhradka, za domom veľký, slnečný pozemok. Nehnuteľnosť disponuje so vstupnou chodbou, kuchyňou s výstupom na terasu a veľkú záhradu, špajzou, kúpeľňou, toaletou + 5 funkčných miestnosti. V hornej časti sú tri vstupy do podkrovia, kde je možnosť zriadiť ubytovací priestor. .
IS: - Elektrická prípojka - Plynová prípojka - Verejný vodovod - Kanalizačná prípojka pred domom s možnosťou napojenia. Súčasťou krásnej priestrannej záhrady je aj studňa.
VÝBORNÁ LOKALITA s dobrou dostupnosťou do mesta, výborná občianska vybavenosť. Dopravné spojenie MHD sa nachádza 2min.pešo od domu, prístup na diaľnicu 5 min. Vhodné nielen na bývanie, ale aj ako investícia na prenájom. Atmosféru bývania dotvárajú slušní, priateľskí susedia, krásne domy a upravené záhrady navôkol!
Rada Vám túto zaujímavú nehnuteľnosť predstavím pri osobnej obhliadke, ktorú si môžete dohodnúť
na tel.č.0915 95 95 92 !

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet terás 1
Výmera pozemku 1 136 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Bc. Naďa Lauková

zobraziť telefón