logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Martin, 250 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1900032

Lokalita: Martin
Ulica: Tolstého
Výmera pozemku: 979 m2
Úžitková plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.11.2020
250 m2
173 400 €

REZERVOVANÝ 2 generačný rodinný dom, Martin - Stráne

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám rodinný dom v žiadanej lokalite Stráne. Je 2-podlažný, s dvoma bytovými jednotkami. Prislúcha k nemu priestranný pozemok o výmere 979 m2 s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Prostredie je tiché, s dostatkom súkromia a výbornou dostupnosťou mesta. V blízkosti je zastávka MHD.

Dom je zväčša v pôvodnom, udržiavanom stave. Strecha je zateplená, pokrytá pozinkovaným plechom - rekonštrukcia apríl 2020. V r. 2019 vymenený plynový kotol. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

Na prízemí je hala s výstupom na terasu, kuchyňa, obývačka s krbom, spálňa, sociálne zariadenie a technické zázemie. Na 2. podlaží je hala s krbom, obývačka, 3 spálne, kuchyňa, komora, kúpeľňa a WC, balkón. V dome sa nachádza aj garáž s montážnou jamou a letná kuchynka. Dom je bez podpivničenia. Na pozemku je kopaná studňa a skleník.

Dom je bez akýchkoľvek právnych tiarch. Energetický certifikát nie je vytvorený. V prípade vážneho záujmu sú majitelia otvorení jednaniu o cene. Nehnuteľnosť nemá vytvorený energetický certifikát.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet balkónov 1
Počet terás 1
Výmera pozemku 979 m2
Úžitková plocha 250 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

MTS Reality, s.r.o.

Zuzana Matisová Boťanská, RSc.

zobraziť telefón