logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Medzev, 696 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1899945

Lokalita: Medzev
Ulica: Štóska
Úžitková plocha: 696 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.11.2020
696 m2
Cena na vyžiadanie

Dražba rodinného domu v obci Medzev

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Dražba rodinného domu na ulici Štóska v obci Medzev spolu s pozemkami o celkovej výmere 696 m2.Rodinný dom s príslušenstvom je situovaný v severozápadnej časti mesta Medzev, po pravej (severovýchodnej) strane miestnej komunikácie - ul. Štoska, na ktorú nehnuteľnosť bezprostredne naväzuje. Pôvodne meštiansky dom z roku 1940 je samostatne stojací rodinný dom, ktorý po rekonštrukcii v roku 2010 s jedným nadzemným podlaţím (prízemie) a nadstavbou podkrovia nad hospodárskou časťou rodinného domu v roku 2016.

Orientácia obytných miestností rodinného domu je vhodná - obytné miestnosti sú orientované smerom do ulice na juhozápad a smerom do nádvoria smerom južným. Rodinný dom je napojený na všetky inž.siete, ktoré sú v meste vybudované a vedené v príľahlej miestnej komunikácii. Pôvodný rodinný dom bol postavený v roku 1940.

Rodinný dom po zmene vlastníka (r. 2009) v r. 2010 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zriadená kuchyňa s kuchynskou linkou, kúpeľňa + WC, bola prevedená úprava vnútorných omietok, vnútorné ker. obklady, výmena vnútorných dverí, výmena okien za okná plastové, boli prevedené nové podlahy v obytných izbách a ker.dlažby v kuchyni a v kúpeľni, bolo zriadené ústredné vykurovanie s kotlom na zemný plyn, ohrev teplej vody, nové rozvody vody a vnútornej kanalizácie, nové rozvody elektroinštalácie, vnútorného plynovodu, vybavenie kuchyne a soc.hygienické zariadenie.

Po ďalšej zmene vlastníka rod.domu (r.2014) bola prevedená výmena strešnej krytiny na celom rodinnom dome vrátane klamp.konštrukcií a následne bola prevedená nadstavba podkrovia nad pôvodnou hospodárskou časťou rodinného domu. Bolo vybudované jednoramenné drevené schodisko, v podkroví boli vytvorené dve obytné izby. V podkroví je iba rozvod elektroinštalácie, v podkroví nie je rozvod vody, vnútornej kanalizácie ani zemného plynu.


 


Prízemie: sklad x2, chodba, obývacia izba, izba, kotolňa, kuchyňa, kúpeľňa + WC


Podkrovie: schodisko, predsieň, izba x2


 


 


 


 


 


 


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 696 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

U9, a.s.

Kamil Kapec

zobraziť telefón