logo reality.sme.sk

Garáž jednotlivá, Trenčín, Kompletná rekonštrukcia ID: 1899427

Lokalita: Trenčín
Ulica: Gen. M. R. Štefánika
Zastavaná plocha: 107 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.11.2020
0 m2
99 999 €

Predaj garáže a skladu (107 m²) pri centre Trenčína

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

YouTube prezentácia na adrese www.HerbariaTrencin.sk a https://bit.ly/3k3awEQ.

Zrekonštruované priestory s potenciálom úpravy vnútornej dispozície podľa vlastných potrieb na garáže, sklad, výrobu, dielňu, zásobovanie, vzorkovňu, ľahký priemysel, prípadne kombináciu týchto funkcií. Priestory sa nachádzajú vo dvore, ktorý je zabezpečený rampou na diaľkové ovládanie. Dvor je otvorený 24/7, strážený je alarmom a kamerovým systémom. Pri objekte sa nachádza 5 parkovacích miest. Ponúkané priestory majú samostatné vchody.

Priestor s prístreškom na prízemí je 107 m² a má 1 vchodové štandardné dvere (možnosť výmeny na sekcionálnu i výklopnú, dvojkrídlovú bránu s rozmerom 3 m x 2,8 m), takže sa dá vnútorným vyčlenením využívať samostatne ako 2 samostatné priestory. V celom priestore je len jedno veľké plastové okno. Maximálna dostupná výška je 3,6 m. Elektrický prúd je k dostupný v elektrickom napätí 220/380 V. Celý priestor udržuje konštantnú teplotu, čo umožňuje znížiť prevádzkové náklady celého objektu. Regály v prípade záujmu zostávajú.

Predmet predaja má výbornú polohu v pokojnej lokalite a bezproblémový príjazd k D1. Vzdialenosť od železničnej a autobusovej stanice je 500 m. Do centra mesta je to na pešo 10 min. V blízkosti sa nachádza aj ZOC Max, banky, pošta, kaviarne, kino, pizzeria, fitnes, reštaurácia, penzióny, hotely, lesopark Brezina, športová hala, atď. Iba 1,3 km smerom na Žilinu sa rozprestiera areál trenčianskeho výstaviska. Cena už od 999,- €/m² je koncová priamo od majiteľa a nepripočítava sa žiadna DPH.

V prípade akýchkoľvek otázok sa informujte telefonicky na +420 604 999 999. Inzerát je platný do vymazania.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

ADVINEST s.r.o.

ADVINEST s.r.o.

zobraziť telefón