logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Plavecké Podhradie, 93 m², Vo výstavbe ID: 1898982

Lokalita: Plavecké Podhradie
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 729 m2
Úžitková plocha: 93 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.11.2020
93 m2
156 990 €

IRG | znížená cena | Nadštandardná novostavba RD so strešnou fotovoltaikou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

IRG Vám ponúka nadštandardnú novostavbu dvoch 4 – izbových rodinných domov v obci Plavecké Podhradie s pozemkom o nadštandardnej výmere 722 m² a 729 m² orientovanými na juhozápad.

Rodinné domy majú zastavanú plochu 115,50 m² + terasa 35 m²

Viac nájdete na https://www.irg.sk/nadstandardna-novostavba/

Dispozičné riešenie je nasledovné: závetrie, chodba so vstupom do troch nepriechodných izieb a kúpeľne, vedľa ktorej je vstup do technickej miestnosti a hosťovskej toalety. Na konci chodby je vstup do priestrannej obývačky s kuchyňou a komorou, z ktorých je východ na vonkajšiu terasu, kde si môžete vychutnať krásne prostredie s výhľadom priamo pod Plaveckým hradom.

Domy sa odovzdávajú v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Domy sú projektované a postavené z kvalitných materiálov, na základových pásoch a spoločnej železobetónovej doske, nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 13 cm. Pri výstavbe sa nezabudlo ani na súkromie a komfort bývania a každý z domov má vlastnú 30 cm oddilatovanú priečku. Tepelná izolácia o hrúbke 14 cm, plastové okná s exteriérovými elektrickými žalúziami a s izolačným trojsklom a dostatočná tepelná izolácia samonostného krovu zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie týchto nízkonákladových domčekov.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví o výmere 10 m².

Nadštandardným vybavením tohto domu je nádrž na dažďovú vodu o veľkosti 7 m³. Ďalším plusom sú fotovoltaické solárne panele 6 ks na výrobu elektrickej energie s vlastným akumulátorom na uskladnenie vyrobenej energie na jej použitie v čase, keď slnko nesvieti. Výhodou je tiež pred príprava na krb a klimatizačnú jednotku v obývacej miestnosti.

Interiér: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 120 L, odvetrávanie hosťovskej toalety a samostatnej kúpeľne, strešný svetlík na prirodzené svetlo v kúpeľni, hliníkové vchodové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 14 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonostným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, hliníkové vchodové dvere, plastové okná , vchodové dvere, vonkajšie parapety, odpadový systém, vybetónovaná terasa o výmerou 35 m².

Domy sú napojené na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu a verejný vodovod. Na pozemku je vytiahnutá aj prípojka plynu, ktorý je zahrnutý v projektovej dokumentácií.

KOLAUDÁCIA DOMOV /Jar 2021/ možnosť menších úprav po dohode.

Výhody nehnuteľnosti:
■ výhodná poloha
■ pohodlné parkovanie priamo pred domom
■ napojenie na všetky inžinierske siete
■ strešná fotovoltaika
■ 7 m³ zberná nádrž dažďovej vody
■ možnosť dokončenia na kľúč
■ pochôdzna terasa
■ obklopenie históriu Karpát

Domy sa nachádzajú v oblasti pod kaštielom, v tichom malebnom prostredí priamo pod Plaveckým hradom v obci Plavecké Podhradie. Malá tichá obec obklopená neporušenou prírodou s počtom obyvateľov 675, je preto ten správny výber pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho hluku a stresu z veľkomiest. Vzdialenosť je z hlavného mesta Bratislava 57 km.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 729 m2
Úžitková plocha 93 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

IRG Property s.r.o.

IRG Property s.r.o.

zobraziť telefón