logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Ivanka pri Nitre, 112 m², Novostavba ID: 1898810

Lokalita: Ivanka pri Nitre
Ulica: Dubová
Zastavaná plocha: 72 m2
Výmera pozemku: 295 m2
Úžitková plocha: 112 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.11.2020
112 m2
144 000 €

Predaj skolaudovaný rodinný dom Ivanka pri Nitre - s energetickým certifikátom A1

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj skolaudované 4 izbové novostavby rodinných domov v obci Ivanka pri Nitre, ktoré sú súčasťou 24 rodinných dvojdomov v lokalite Krásne lúky. Domy sa nachádzajú na pozemku o rozlohe
od 225,4m2 – do 246 m2 + parkovacie miesta pred domom o rozlohe 50m2. Úžitková plocha domu je 112,78 m2.

Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť, pričom prízemie je dennou časťou domu a tvorí ju:
predsieň so vstupom do šatníka a technickej miestnosti, priestranná kuchyňa s jedálňou a obývačkou so vstupom na terasu, samostatná toaleta a schodište.
Nočnú časť tvoria:
rodičovská spálňa so samostatným šatníkom, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, dve samostatné nepriechodné izby.

Dom je postavený z Ytongu 300mm, zateplený je kontaktným zatepľovacím systémom hr. 150mm (1.NP) a 170mm (2.NP), stena rozdeľujúca dvojdom je zo špeciálnej nosnej akustickej tvárnice Silka hr. 300mm, má kombinovanú silikónovú a dekoračnú fasádnu omietku v štýle drevo. Strecha je plochá zateplená 360 mm tepelnou izoláciou. V dome sú osadené hlinikové vchodové dvere a plastové okná 6 komorový profil– izolačné trojsklá. Dom je vykurovaný prostredníctvom elektrického podlahového kúrenia zn. DEVI, ohrev vody je zabezpečený prostredníctvom elektrického 120l bojlera. V dome je predpríprava na krb s nerezovým komínom zn. Schiedel a ku krbu je privedený aj externý prívod vzduchu. V dome je aj decentralizovaná rekuperácia a predpríprava na fotovoltiku. Dom je vystierkovaný, rozvody elektroinštalácie sú ukončené káblami v krabiciach bez vypínačov a zásuviek, káblové pripojenie na internet je privedené v obývačke a v dvoch izbách v nočnej časti domu.
Vedľa domu je realizovaný prístrešok na auto a k domu patria aj dve parkovacie miesta pred domom.
Dom bude napojený na IS (elektrina, obecná voda, kanalizácia, optický internet – Obecné siete). Ide o nízkoenergetickú stavbu a prevádzkové náklady na 4 člennú rodinu sa predpokladajú vo výške cca 100 EUR/mesiac.

Nachádza sa v novovybudovanej časti obce – lokalita Krásne lúky s už vybudovanými asfaltovými cestami, chodníkmi zo zámkovej dlažby, pouličným osvetlením a krásnym detským ihriskom neďaleko golfového ihriska.
Obec Ivanka pri Nitre je vzdialená len 6 km od centra mesta Nitra s kompletnou občianskou vybavenosťou. (škola, škôlka, potraviny, pošta, lekár, stomatológ, lekárne, výrobné podniky, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, golfové ihrisko, v obci premáva MHD,... )
Dom sa predáva v štádiu holodomu s možnosťou dokončenia na kľúč. Dom mlá energetický certifikát v triede A1.
Virtuálna obhliadka:https://livetour.istaging.com/b9a54fcb-12f9-40db-bf0e-e4fdd

Cena nehnuteľnosti je od 144.000,- EUR

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, poskytnutia hypotekárneho poradenstva a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0902 972 727 alebo mailom na viera.kubisova@partnersreality.sk
Dostupnosť rodinných domov a ďalšie info nájdete aj na: https://www.rdnitra.sk/

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 295 m2
Úžitková plocha 112 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Partners reality

Mgr. Viera Kubisová

zobraziť telefón