logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nitra, 116 m², Novostavba ID: 1898737

Lokalita: Nitra
Ulica: Lužianky
Zastavaná plocha: 141 m2
Výmera pozemku: 704 m2
Úžitková plocha: 116 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.11.2020
116 m2
239 000 €

ŠPECIÁLNA UVÁDZACIA CENA!!! 239000,- na prvé 2 na kľúč dokončené bungalovy Nitra, Lužianky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 4 izbový nízkoenergetický rodinný dom v rezidenčnej zóne, v golfovom areály RED OAK Lužiaky. Jedná sa o samostatne stojaci bungalov na pozemku o rozlohe 704m2 (rozmery pozemku 22x32m).
Dom je kompletne dokončení, pripravený k okamžitému komfortnému bývaniu. Vybavený nadštandardnou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi s priamym vstupom do komory, exkluzívnym krbom a klimatizáciou v dennej časti. V kúpelni, v toalete aj v technickej miestnosti je kvalitná, moderná dlažba aj obklad. Samozrejmosťou je sanita, vypínače a osvetlenie v celom dome. Tiež prevedenie remeselných prác je veľmi precízne.
Zastavaná plocha domu je 141m2, úžitková plocha 116m2
Dom je postavený z kvalitných materiálov.
V celej lokalite je vybudovaná nová infraštruktúra – asfaltové cesty, chodníky aj verejné osvetlenie.
Do domu sú zavedené všetky IS, ako je vodovodná, plynová, elektrická aj kanalizačná prípojka.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, obýačka spojená s kuchyňou, komora a tri izby, kde v spálni je samostatný šatník. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť.
Súčasťou rezortu RED OAK je aj Golf Club nachádzajúci sa iba 400m od rezidenčnej zóny i Club House, ktorý disponuje reštauráciou.
Vzdialenosť do centra mesta Nitry je 7, 4km. Za účelom zabezpečenia komfortu obyvateľov sa plánuje v rámci rezidenčnej zóny vybudovať nákupné centrum a tiež pravidelná autobusová doprava v rámci MHD mesta Nitra. Poloha taktiež zabezpečuje skvelú dostupnosť na diaľnicu R1 vzdialenú 3,8km

Detailnú a kompletnú technickú špecifikáciu Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom. V prípade záujmu o osobnú obhliadku kontaktujte: Abrhanová 0915 77 11 20.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 704 m2
Úžitková plocha 116 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Dolcan, s.r.o.

Magdaléna Abrhanová

zobraziť telefón