logo reality.sme.sk

Chata, Králiky, 108 m², Novostavba ID: 1897852

Lokalita: Králiky
Úžitková plocha: 108 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.11.2020
108 m2
Cena na vyžiadanie

Investícia do budúcna "Tiesňava rezort Králiky"

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Je niečo lepšie ako byť vlastník nehnuteľnosti uprostred lesov a ešte z toho aj profitovať?
Určite sa zamilujete do jedného z desiatich apartmánov vo vyhľadávanej lokalite. Jedná sa o 5 samostatných ubytovacích zariadení, ktoré majú poskytovať služby ACR (aktívneho cestovného ruchu). Súčasťou projektu je recepcia, lobbybar, spoločenská miestnosť pre rezidentov, rodinný wellness, oddychové zóny, služby rezidenčného Klubu (non stop), vlastná biofarma, vlastná včelnica a privátne parkovisko.

Lokalita
Apartmány sa nachádzajú na Králikoch, 10 km od centra Banskej Bystrice, kde je v lete možnosť nespočetných turistík a v zime si užiť rozprávkovú lyžovačku.

Popis nehnuteľností
V súbore stavieb je 5 samostatných domov, v každom sú 2 stavebne oddelené apartmány so samostatným vchodom. Apartmány poskytujú čiastočnú variabilitu vo vnútornej dispozícií a zariadení. Každý apartmán má podružné merače na vodu a elektrickú energiu a je napojený na centrálnu čističku odpadových vôd. Na výber máme z apartmánov typu A a typu B.

Investičná príležitosť „Tiesňava rezort Králiky“
Vlastník nehnuteľnosti pri kúpe nehnuteľnosti podpisuje zároveň zmluvu o správe a prevádzke nehnuteľnosti s prevádzkovou spoločnosťou a v prípade, že chce nehnuteľnosť ekonomicky zhodnotiť, tak podpisuje zmluvu o nájme s hotelovou spoločnosťou, ktorá mu vypláca výnos. Partnerom projektu je spoločnosť, ktorá už 10 rokov prevádzkuje 4*hotel na Donovaloch.

Dispozičné riešenie

Prízemie
Apartmány majú rovnaké dispozičné riešenie - chodba spojená so šatníkom, obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou, kúpelňa spojená s wc, spoločná terasa s možnosťou oddelenia
Prvé poschodie
Apartmán A - dve obytné izby a oddychový kútik
Apartmán B - obytná izba so samostatným záchodom a oddychový kútik
Podkrovie
Apartmán B – dve samostatné postele a oddychový kútik

Úžitková plocha
Apartmán A 85 m2
Apartmán B 108 m2

CENA DOHODOU

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 108 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

WestMan, s.r.o.

Peter Valasik

zobraziť telefón