logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kalinovo, 328 m², Pôvodný stav ID: 1897712

Lokalita: Kalinovo
Ulica: Americké námestie
Výmera pozemku: 625 m2
Úžitková plocha: 328 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.11.2020
328 m2
39 800 €

Na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, Kalinovo

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

 


XEMAR (maros.mesik@xemar.sk alebo 0911 807 925), Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, Kalinovo, 10 km od Lučenca.


 


Nehnuteľnosť je veľkou inšpiráciou pre rekonštrukciu, po ktorej získa vzhľad, ktorý si táto nehnuteľnosť zaslúži, či to už bude chalupa, alebo trvalé bývanie.


 


Jedná sa o dva prepojené domy. Starší rodinný dom je prízemný a druhý dom je dvojpodlažný. Pristavený je cca v 70 rokoch. Dispozične pozostávajú zo 6-izieb, dvoch kúpeľní, špajze, haly, terasy, loggie a garáže. Podlahu tvorí kombinácia betónu, PVC linolea a drevenej dlážky. Domy sú napojené na obecný vodovod, elektrinu a studňu. Plynová prípojka sa nacházda v bezprostrednej blízkosti nehnuteľnosti. Dom disponuje ústredným vykurovaním (kotol na pp). Súčasťou pozemku je letná kuchynka. Pozemok je o rozlohe 625 m2, z toho záhrada je o rozlohe 297 m2.


 


Výhody:


Toho času je dom neobývaný, takže voľný ihneď. Nový majiteľ môže hneď začať s rekonštrukciou. Ideálne dispozičné riešenie domu ponúka široké možnosti rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Tichá lokalita, dobrá občianska vybavenosť, do Lučenca len 7 minút vlakom. Dom má veľký potencial.


 


CENA a PLATBA: 
- cena 39 800 Eur 
- platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám


s jeho vybavením) 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 625 m2
Úžitková plocha 328 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

Maroš Mesik

zobraziť telefón