logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Tehla, 140 m², Pôvodný stav ID: 1897055

Lokalita: Tehla
Ulica: Tehla
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.11.2020
140 m2
109 000 €

Rodinný dom s krásnou záhradou, skoro ako žiť v parku. Lokalita Tehla, 80 árový pozemok, dvojgeneračný dom.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte pokojné bývanie spojené s prírodou? Tak potom je táto ponuka pre vás ako stvorená.

Rodinná vila pozostáva z 5 izieb, z toho 2 sú dole a 3 izby sa nachádzajú na poschodí, ktoré je kompletne prerobené a pripravené na užívanie. K dispozícii je aj klimatizácia. Dom má dve kúpeľne, jednu dole a jednu na poschodí. Kúrenie je ústredné, riešené formou elektrického kotla a kotla na pevné palivo. Ohrev vody je riešený samostatnými elektrickými bojlermi pre spodné a vrchné podlažie. Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu a obecnú vodu, dá sa využívať aj vode z vlastnej studne. Odpad je riešený žumpou.

Dispozícia:
Na prízemí sa nachádza jedna samostatná izba, kuchyňa spojená s druhou izbou, ktorá môže slúžiť aj ako obývačka. Nájdete tu kúpeľňu, WC, technickú miestnosť a vchod do pivnice.
Na kompletne prerobenom poschodí sa nachádzajú dve obytné miestnosti, kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa, WC a 2 balkóny z oboch strán, ktoré poskytujú nádherný výhľad.

Dom je čiastočne podpivničený a nachádza sa na rozľahlom 80 árovom pozemku, na ktorom sú ovocné a okrasné stromy a zatrávnená plocha. Pozemok je veľký a slnečný.

Vráble sú vzdialené len 10km, Nitra 30 km.

Pôdorys a viac fotiek nájdete na: https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/tehla-rodinny-dom-predaj-rodinny-dom-s-krasnou-zahradou-skoro-ako-zit-v-parku-lokalita-tehla-80-arovy-pozemok-dvojgeneracny-dom-63679

V prípade záujmu ma pokojne kontaktujte na tel: 0944 097 132 alebo mailom: s.repasky@directreal.sk

Cena domu je 109 000 eur. Cena je vrátane kompletného právneho servisu. Samozrejmosťou pre nás je pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov u našich hypotekárnych špecialistov.

Pri kúpe tohto domu vám darujem aj knihu pre deti Natálkine dobrodružstvá s podpisom a osobným venovaním od autora.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Stanislav Repaský

zobraziť telefón