logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Juh, 27 m², Pôvodný stav ID: 1896331

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: kc-035-02-27
Úžitková plocha: 27 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 23.11.2020
27 m2
283,5 € mesačne

Prenájom kancelárie (27 m2, 1k, 215, 2. p., kuch., výťah, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske a obchodné priestory v špičkovo zrekonštruovanej administratívnej budove na Terase ležiacej na komunikačnom uzle s vynikajúcim prístupom do/z mesta. Prenajímané priestory sú samostatné kancelárie s možnosťou spájania do väčších celkov alebo veľkoplošné priestory typu open space s variabilným riešením dispozície pomocou mobilných priečok. Obchodné priestory sú na prízemí. Obchodná pasáž je tvorená viacerými jednotkami s preskleným priečelím. Na každom podlaží je WC a spoločná kuchynka, upratovací servis v celej budove, možnosť vyhradeného parkovacieho miesta, stravovanie v budove a kaviareň. Budova má bezbariérový vstup, recepciu, strážnu službu a moderný zabezpečovací systém pre 24/7 prevádzku. V prípade potreby je možnosť prenájmu rokovacej / konferenčnej miestnosti. V dosahu budovy sú bohaté možnosti stravovania aj parkovania. Neďaleko je obchodné centrum OPTIMA. Pred budovou sú zastávky MHD (autobusy, električky).

Ponúkaný priestor sa nachádza na 2. poschodí so vstupom z hlavného komunikačného priestoru s výťahom. Ide o samostatnú kanceláriu bez klimatizácie o výmere po 27 m2. Priestor má hliníkové okná, optické pripojenie k sieti a wifi. Je vo vynikajúcom technickom stave a nevyžaduje žiadne stavebné úpravy. Iba vážny záujem.

Cena nájmu: od 10,50 €/m2/mes. (vr. médií, bez elektriny a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 27 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS l realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón