logo reality.sme.sk

Chata, Chvojnica, 160 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1894655

Lokalita: Chvojnica
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 181 m2
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.11.2020
160 m2
56 000 €

Pekná trojpodlažná chata priamo v horách Chvojnica na predaj-rezervované

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Murovaná udržiavaná veľká chata na polosamote v obkolesení hôr malej Magury nad obcou Chvojnica vzdialenej 17 km od okresného mesta Prievidza na predaj.
Táto ozaj pekná veľkorysá chata pozostáva z troch podlaží, ktoré sú medzi sebou priechodné a tak praktické na využívanie. Celá chata je postavená z kvalitných materiálov , kde spodné priestory sú postavené z kameňa a vnútorné priestory sú obložené drevom. Spodná časť chaty je spoločenského rázu s otvoreným krbom ( veľká spoločenská miestnosť) a so sprchovým kútom a toaletou, v medzi podlaží je situovaná vstupná chodba s veľkou jedálenskou časťou s peknou kachľovou pecou a s jednou spálňou a na treťom podlaží sú situované dve spálne. Interiér a aj exteriér chaty je udržiavaný, vstup na pozemok je priamo od prístupovej obecnej komunikácie. Zhruba 30 metrov od chatky je studnička s pitnou vodou(možnosť zavedenia do chaty), v chate je využívaná úžitková voda na splachovanie toalety. Ak chcete mať chatku v horách nevadí Vám prístupová cesta, ktorá je vhodná na auto (4x4) a nepotrebujete veľký pozemok, ale zato Vám záleží na stave chaty( kvalitná nehnuteľnosť so súpisným číslom s vlastným pozemkom a jedným majiteľom) tak ste na správnej adrese.
Celé okolie tejto lokality je obkolesené horami s možnosťou hubárčenia, turistiky, cykloturistiky a hlavne zaujímavých a celoslovensky známych a vyhľadávaných destinácii ( Bojnice, Čičmany, Turčianske Teplice, Fačkovské Sedlo a mnoho iného) a to všetko v okruhu 30 km.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 181 m2
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Kvetoslav Dolinaj

zobraziť telefón