logo reality.sme.sk

Brezno, 1 m², Pôvodný stav ID: 1894536

Lokalita: Brezno
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 337 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.11.2020
1 m2
6 800 €

Slnečná záhrada s pekným výhľadom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte ideálny pozemok pre Vašu vysnívanú záhradnú chatku?

DM Notrereality s. r. o. Vám ponúka na predaj záhradu s malou drevenou chatkou v obci Brezno, vo vyhľadávanej záhradkárskej osade na okraji lesa v krásnom prírodnom prostredí, na slnečnom pozemku. Chatka má zastavanú plochu 4 m², postavená na svahovitom pozemku s celkovou výmerou 337 m², orientácia J. Príjazdová cesta asfaltová, posledných 400 m kamienková.

Okolie je ideálne pre milovníkov prírody /turistika, hubárčenie, zber lesných plodov, cykloturistika, lyžovanie, bežky/.

Na pozemku je zavedená elektrika, úžitková voda v prevádzke počas záhradkárskej sezóny, pitná voda je v neďalekom horskom prameni.

Energetický certifikát nie je vytvorený.

V blízkom okolí do 1 km sa nachádza zástavka autobusu, obchod, reštaurácia. Vzdialenosť do centra Brezna je 3 km. Poloha ideálna aj na množstvo denných výletov či už v lete ale aj v zime: Aquaparky /Tatralandia Liptovský Mikuláš, Gino Paradise Bešeňová, Aquacity Poprad, Holidaypark Kováčová/ Lyžovanie /Chopok, Tále, Čertovica, Mýto pod Ďumbierom, Čierny Balog, Donovaly/ Wellness, Jaskyne, Hrady, Čiernohronská železnica, Lesnícky skanzen Vydrovo, Salaš Zbojská, Splav Hrona, Výstup na Kráľovu Hoľu, Ďumbier a množstvo iných dobrodružstiev.

Výhody tejto nehnuteľnosti:
• výhľad Brezno a Horehronie
• výborná východisková poloha na výlety na každú svetovú stranu
• okolitá príroda
• relax, oddych, šport
• príjemní susedia

Poskytujeme kompletný SERVIS:
• bezplatné finančné poradenstvo
• právny servis /kúpne zmluvy, kataster/
• zabezpečíme znalca

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na 0915297509, alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 337 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

DM Notrereality, s. r. o.

Peter Čupka

zobraziť telefón