logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bratislava-Vrakuňa, 115 m², Novostavba ID: 1894509

Lokalita: Bratislava-Vrakuňa
Ulica: Železničná
Zastavaná plocha: 68 m2
Výmera pozemku: 118 m2
Úžitková plocha: 115 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.11.2020
115 m2
258 000 €

4izb RD, Železničná, novostavba, holodom, terasa, 2x parkovacie miesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Predáme v k.ú Vrakuňa na ul. Železničná  moderne riešený 4 izb. RD (3 domy vedľa seba) v stave holodom.  Zastavaná plocha domu je cca 65m2 (rozmer domu cca 8,1m x 8m), užitková plocha domu je 115m2 z toho terasa 10m2, pozemok (záhrada) o výmere 50m2, 2x parkovacie miesto pri dome. Dom je 2 podlažný, napojený na všetky IS (mestská voda, elektrina, plyn, kanalizácia), je postavený z tehly (30cm)prízemie, poschodie je z tehly 38cm, zateplený 20 cm polystyrénom, strecha je rovná, zateplená cca 40 cm izoláciou (20 cm polystyrén + 20 cm fúkaná izolácia), ako krytina - fólia Fatrafol, kúrenie je podlahové, vodné, plynový kotol Vaillant eko 24kW, ktorý slúži aj na ohrev vody, kvalitné plastové okná 3 sklo Rehau Geneo povrchová úprava z oboch strán antracit, energetická trieda domu "A".


Dispozícia: prízemie: obývacia izba prepojená s kuchynským a jedálenským kútom, vstupná hala, kúpeľňa, komora -sklad pod schodami, poschodie: hala, 3 izby, kúpelňa s predprípravou na vaňu, sprchový kút a WC.


Prevedenie holodom obsahuje: zrealizovaný prístupový chodník, 2x parkovacie miesto, zateplenie, omietky sadrové vnútorné, vonkajšia šúchaná, interiér 2x vymaľovaný na bielo, zásuvky a vypínače, kotol, predpríprava na elektrické vonkajšie rolety, predpríprava na klimatizáciu, predpríprava na alarm, 2x geberit, predpripravené všetky vývody na kuchynskú linku k spotrebičom, kabeláž v každej miestnosti na internet.


Dom sa bude odovzdávať skolaudovaný (kolaudácia október- november) je už k dispozícii, kúpa možná aj na úver. Výhody:  slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, rybolov, turistika, cykloturistika.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 118 m2
Úžitková plocha 115 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

LIVEREAL, s.r.o.

Mária Martišková

zobraziť telefón