logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bytča, 105 m², Pôvodný stav ID: 1893320

Lokalita: Bytča
Ulica: Kotešová
Zastavaná plocha: 135 m2
Úžitková plocha: 105 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.11.2020
105 m2
108 000 €

TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – súkromný projekt - predaj novostavby štyroch identických rodinných domov v Kotešovej. Murované (tehlové) identické 4izbové rodinné domy so zastavanou plochou 126m2 – 105,6m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 500m2. Každý dom je napojený na žumpu a s vlastným zdrojom vody - studňa. Domy sa predávajú v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný, absolútne rovinatý a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce vo veľmi tichej oblasti. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom v strede stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne, WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Ku každému domu je privedený optický internet. Typ krovu je pochôdzny, čo ponúka veľký odkladací priestor v podkroví. K domom vedie široká (6 metrová) cesta, ktorá bude v podielovom spoluvlastníctve majiteľov domov – žiadné vyhýbanie sa protiidúcemu vozidlu. Na mieste výstavby vzniká rezort domov so súkromnou uzatvorenou cestou. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. Kalkulácia na dokončenie je pripravená - informácia len osobne.

V oblasti je aktuálne v procese prípravy realizácia výstavby verejného vodovodu a rovnako aj kanalizácie. Na tieto siete bude možné stavbu následne neskôr napojiť. Dokončenie prvých dvoch rodinných domov je predpokladané 11-12/2020. RK prosím nevolať.

Cena je 108.000€

Viac informácii osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA Reality Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Radoslav Papánek 0911 264 970.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 105 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť

Daniel Chudý - TOCA, s.r.o. reality

zobraziť telefón