logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dubník, 140 m², Pôvodný stav ID: 1890749

Lokalita: Dubník
Ulica: Dubník
Zastavaná plocha: 170 m2
Výmera pozemku: 815 m2
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.11.2020
140 m2
57 000 €

TOP! Rodinný dom v obci Dubník na predaj !

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dubník, 20 km od Nových Zámkov, 19 km od termálneho kúpaliska Podhájska a 6 km od plánovanej R 7. Je postavený na rovinatom, slnečnom 815 m2 pozemku, dom je určený pre väčšiu rodinu, prípadne ho je možné využívať na dvojgeneračné bývanie, s dvomi, prípadne pri nadstavbe s tromi bytovými jednotkami, k čomu je prispôsobené prefabrikované schodisko, vedúce až do podkrovia. Samotný dom pozostáva zo vstupnej chodby od ulice, kde vpravo sa nachádzajú štyri samostatné miestnosti, kuchyňa, kúpelňa a vchod z dvora . Zo vstupnej chodby vedie schodisko na poschodie, kde sa nachádza miestnosť WC, miestnosť kúpelne, tri priestranné izby, jedna izba má 2 balkóny, s možnosťou predelenie na dve izby. Schodišťom sa dostaneme na povalu, kde je možné dobudovať podkrovné bývanie, prípadne druhé poschodie. Časť domu je podpivničená a slúži na rozvod sietí, ako skladový priestor. Vedľa domu je murovaná samostatne stojaca garáž s prístupom z ulice. Na pozemku je murovaná letná kuchyňa, hospodárske budovy, s možnosťou využitia na grilovanie, prípadne sklad sezónneho náradia. Dom je napojený na IS - elektrika, zemný plyn, obecná voda, kopaná studňa s dostatkom vody. Cena nehnuteľnosti je 57 000.-€, kde Vám ochotne bližšie informácie poskytne maklér Ing. Štefan Ölvecký na č.t. 0902 442 125, email.: olvecky@dobrereality.sk

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 815 m2
Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Štefan Ölvecký

zobraziť telefón