logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kostolná Ves, 200 m², Vo výstavbe ID: 1882497

Lokalita: Kostolná Ves
Ulica: KOSTOLNA VES
Zastavaná plocha: 108 m2
Výmera pozemku: 1405 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.11.2020
200 m2
139 900 €

RODINNÝ DOM ALEBO CHATA PRI VODE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vaša Realitná ponúka na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania, alebo rodinný dom priamo susediaci s vodnou priehradou Nitrianske Rudno. Pozemok má rozlohu 1405 m2 s prístupom z asfaltovej komunikácie.


LOKALITA

Dom sa nachádza na južnom svahu v tichej časti vodnej nádrže Nitrianske Rudno v katastri obce Kostolná Ves. Je vzdialená 11 km od historického kúpeľného mesta Bojnice a 13 km od okresného mesta Prievidza, so spojením cestou 2.triedy, dostupnou autobusom. V obci je kompletná infraštruktúra, dobré zastúpenie obchodov, MŠ , škola, zdravotnícke centrum, pohostinstvá, ihriská. Týmto má chata možnosť celoročného využitia a bývania.

DOM

Nehnuteľnosť so zastavanou plochou 108 m2 a úžitkovou plochou cca 200 m2, pozostáva zo 6 izieb s veľkou spoločenskou miestnosťou, v ktorej sa nachádza kuchyňa aj jedáleň. Z obývacej časti je vstup na príjemnú slnečnú terasu, ktorá je prepojená so zastrešeným priestorom barbaque s vystavaným vonkajším kozubom na grilovanie. V spoločenskej časti je priestor pre zabudovanie krbu. Nehnuteľnosť má 2 kúpeľne (so štyrmi sprchovacími kútmi) a 2 samostatné WC. Dom je postavený z porobetónových tvárnic, zateplený zo severnej strany s betónovou škrídlou. Je napojený na verejný vodovod a elektrinu, plynová prípojka je v blízkosti pozemku a má vybudovanú žumpu. Predáva sa ako holodom. Sociálne zariadenia, kuchynskú linku a podlahy si budúci majiteľ zakúpi podľa vlastných predstáv. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Kúrenie a ohrev TÚV je možný pevným palivom aj plynovým kotlom so zásobníkom pre TÚV.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 405 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Miron Petráš

zobraziť telefón