logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Košice-Sever, 257 m², Pôvodný stav ID: 1880241

Lokalita: Košice-Sever
Ulica: Prešovská
Zastavaná plocha: 178 m2
Výmera pozemku: 480 m2
Úžitková plocha: 257 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.11.2020
257 m2
449 000 €

Polyfunkčný objekt, sklady, auto servis + 5x garsonka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V ponuke rodinný dom slúžiaci ako polyfunkčný objekt vhodný ako investičná príležitosťou s podnikaním a prenájmom ubytovacích zariadení s dobrou dostupnosťou a viditeľnosťou.

Jedná sa o rodinný dom (na LV ako r.d.) ktorý prešiel rekonštrukciou a vytvorili sa 5 samostatné garsónky ktoré sa využívajú na prenájom. Dve väčšie sú na prvom podlaží a tri menšie sú na poschodí v podkroví.

Parkovanie je zabezpečené na parkovacej ploche pri dome na vlastnom pozemku so samostatným vstupom na pozemok ako aj do domu.

Zastavaná plocha domu je 95 m2.
Celková úžitková plocha domu je 134 m2.
Parkovacia plocha 100 m2

Prízemná časť (zapustený suterén) slúži ako garáž, kotolňa, kancelária za účelom prevádzky k schválenej prístavbe za účelom podnikateľskej prevádzky (pneuservis).

Táto II. etapa je postavená na ďalšej parcele s vlastným prístupom do objektu a dostatkom parkovania na pozemku z vedľajšej prístupovej cesty.
Táto prevádzka disponuje troma výsuvnými bránami, pričom vnútorný priestor je otvorený a vzdušný nakoľko je samotná výška prispôsobená dodávkovým vozidlám t.j. 429 m3.

Samotná prístavba má 82 m2.
Plus polosuterénné priestory rod. domu spojené s prevádzkou 40 m2, spolu cca 120m2.

Z titulu že väčšia časť nehnuteľnosti je obývateľná je skolaudovaná a zapísaná ako rodinný dom je možné financovanie prostredníctvom hypotéky.


Ďalšou výhodou a zdrojom príjmu je veľká svetelná Reklamná plocha BIGboard 1x 9,5x3,5 metra 33m2 a 1x 4,25x3,5 m 15m2 umiestnená na úrovni II. podlažia, konštrukčne nazvaná ako drobná stavba s povolením.

Nehnuteľnosť starší rodinný dom ktorý bol zrekonštruovaný, zateplený so všetkými povoleniami a inžinierskymi sieťami dnes využívaný na podnikanie je vhodná podnikateľská investícia.

Foto je ilustračné!

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a kontaktujte nás.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 257 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Profit F4, spol.s r.o.

Marek FERKO

zobraziť telefón