logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 96 m², Pôvodný stav ID: 1875337

Lokalita: Trenčín
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 96 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.11.2020
96 m2
179 000 €

Ďalšia dobrá adresa na bývanie, alebo podnikanie v tesnej blízkosti centra mesta Trenčín.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DIRECTREAL PRO ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom s rozlohou 96 m2, s garážou a jednoizbovým domčekom o výmere 16 m2 na peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 850m2. Dom sa nachádza v blízkosti centra mesta (10 min. peši), v tichej štvrti rodinných domov vo vyhľadávanej lokalite s výhľadom na lesopark Brezina.

Dom bol postavený v roku 1960 z pálenej tehly. Je v pôvodnom no zachovalom a udržiavanom, obývateľnom stave. Dom je nepodpivničený, prízemný. Má tri izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC, špajzu a chodbu. Vďaka veľkému pozemku je tu možnosť prístavby. Dom má potenciál aj ako sídlo firmy, alebo je vhodný na podnikateľské účely.

Tým, že sa dom nachádza v tesnej blízkosti centra mesta je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť ako škola, škôlka, nemocnica, nákupné strediská. Výjazd na diaľničný privádzač D1trvá 2 min. autom. Na pozemku sú privedené všetky inžinierske siete t.j. elektrina, verejný vodovod, verejná kanalizácia, plynovod, optika (TV, internet) .

Celková cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis vrátane úhrady poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností ako aj úplný hypotekárny servis.

Bližšie informácie radi poskytneme na požiadanie, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0903 058 826.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 96 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Katarína Nohálová

zobraziť telefón