logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Horné Orešany, 126 m², Novostavba ID: 1874678

Lokalita: Horné Orešany
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 1000 m2
Úžitková plocha: 126 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.11.2020
126 m2
205 000 €

REZERVOVANÝ!Novostavba 4 izb. rod. domu v Horných Orešanoch

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Casmar RK ponúka na predaj tehlovú novostavbu 4izb.rod.domu v obci Horné Orešany. Postavený je v mierne svahovitom teréne a nachádza sa vo veľmi tichej okrajovej časti obce v blízkosti priehrady s nádherným výhľadom na okolité lesy. Dom sa nachádza na veľkom pozemku o výmere až 10árov a s úžitkovou plochou 126m2.
Dispozícia- vstupná chodba ktorá spája dennú a nočnú časť domu, pričom dennú časť tvorí obývacia izba spojená s jedálňou z ktorej sa prechádza do kuchyne. Vedľa kuchyne je technická miestnosť. Nočnú časť domu tvoria tri obytné izby, kúpeľňa a toaleta.
Z obývacej izby je vytvorený vstup na záhradnú terasu, ktorá je prekrytá strešnou konštrukciou domu podporenou stĺpmi.
RD sa predáva v stave HOLODOM.
Hlavný stavebný materiál Porfix hr.300mm, zateplenie 18cm, plastové okná 3-sklo,zateplenie- 18 cm polystyrén, valbová strecha so strešnou krytinou. Navyše je v dome krb ktorý ma prieduchy vyvedené do izieb.
Na pozemku sú komplet IS: voda ,elektrina ,kanalizácia dočasne napojená na žumpu(v blízkej dobe realizácia obce pripojenia verejnej kanalizácie až pred pozemok).Prístupová cesta k domu a park.státie v cene domu už vybudované (zámková dlažba)+ spevnená betónová terasa. Dom bude vykurovaný cez el.kotol a teplovodné podlahové vykurovanie. Nízke mesačné náklady.
Obec Horné Orešany leží cca 16 km od krajského mesta Trnava. Cesta autom trvá do centra Trnavy cca 20 minút, dopravné spojenie autobusom 25-30 minút.50% katastra Horné Orešany tvoria lesy a nachádza sa tu vodná nádrž Horné Orešany. V obci je základná občianska vybavenosť: základná škola a materská škola, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, pohostinstvo, ihrisko, knižnica, pošta.
Cena: 205 000EUR s DPH
Obhliadky: Ján Petráš 0948 664 225, petras.j @ casmar . sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 000 m2
Úžitková plocha 126 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

CASMAR REALITY s.r.o.

Ján Petráš

zobraziť telefón