logo reality.sme.sk

Obchodné, Bratislava-Podunajské Biskupice, 220 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1874500

Lokalita: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Nákovná
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 03.11.2020
220 m2
1 300 € mesačne

Polyfunkčný 4i RD na ulici Nákovná 9 s rozlohou 220 m2 na pozemku s výmerou 300 m2 *** OBCHODNY PRIESTOR - KANCELARIE – SKOLIACE STREDISKO - AMBULANCIA“ *** DOBRA PONUKA ***

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame vám na prenájom kancelárske priestory na ulici kde sa nachádza väčšina objektov len s využitím ako podnikateľske priestory. Ide o murovaný, tehlový, dvojpodlažný rodinný dom na pozemku s rozlohou 300 m2. Úžitková plocha domu je až 220 m2. Priestor je pripojený na všetky inžinierske siete (voda, elektrická energia, kanalizácia a plyn). Interiér priestoru bude pre nového nájomcu vymaľovaný a pripravený na bezproblémové využitie.

Dispozícia domu:
• na 1. NP sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do prízemnej časti domu. Kuchyňa je spojená s jedálenskou časťou. So vstupnej chodby je prístup k WC + kúpeľňa .Na druhej strane je vstup do velkej miesnosti ktorá je prepojená s ďalšou kanceláriou z ktorej je možný vstup do skladu (garáž) a druhý východ do átria dvora.
• vstup na 2. NP je po lomenom betónovom schodisku. Na tomto podlaží sa nachádza malý sklad a otvorený priestranný open space, kde sa dajú zrealizovať až tri samostatné kancelárie.

Popis nehnuteľnosti:
• veľkosť pozemku 300 m2
• plocha 1. NP domu 110 m2
• plocha 2. NP domu 110 m2
• vykurovanie v dome je plynovým kotlom s ústredným rozvodom.
• odhadované mesačné náklady cca 200 eur.

Tento priestor má výhodnú a strategickú polohu, umožňujúcu napojenie na hlavný ťah v smere diaľničného zjazdu DI. V blízkosti objektu sa nachádzajú zástavky MHD a prevádzky občianskej vybavenosti.

Všetky bližšie informácie Vám poskytneme osobne po našom dohovore. Neváhajte Nás preto kontaktovať, radi Vám túto nehnuteľnosť predstavíme.


Cena prenájmu nehnuteľnosti:
1.300,-EUR/mes + energie, správa a upratovanie 200,-EUR/mes + DPH
500,-EUR provízia pre RK

*** Táto nehnuteľnosť je sprostredkovávaná našou realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ***

Bližšie informácie Vám poskytne: Mgr. Richard RISCHER - 0905 618 434
For English communication call: 0905 10 49 10

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RAJA, spol. s r.o.

Richard Rischer

zobraziť telefón