logo reality.sme.sk

Chata, Oščadnica, 220 m², Novostavba ID: 1872087

Lokalita: Oščadnica
Ulica: Oščadnica
Výmera pozemku: 440 m2
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.11.2020
220 m2
210 000 €

Novostavba rekreačného domu v Oščadnici (EXKLUZÍVNE)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Novostavba domu stojí na okraji obce s celoročným bezproblémovým prístupom. Presvetlené izby s výhľadom na okolitú krajinu s  atmosférou vidieka, pretekajúci potok po okraji pozemku ešte umocňujú pocit voľnosti. Neďaleké stredisko športu a oddych SNOW PARADISE Veľká Rača ( 3 km) je z tohto miesta len pár minút autom. Kto hľadá takéto bývanie alebo miesto rekreácie, určite ho dom aj lokalita kde stojí, zaujme. 


 AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj novostavbu rekreačného domu pred dokončením v krásnom prostredí v obci Oščadnica, postaveného na rovinatom pozemku vo výmere do 440 m2. Jedná sa o dvojdom so samostatnými vchodmi a vlastnou infraštruktúrou. Každý z nich je päťizbový – v prízemí je chodba, veľká obývačka s kuchyňou a vonkajšou terasou, spálňa a sociálne zariadenie so sprchovým kútom a WC. Na poschodí sú tri spálne a dve kúpeľne s WC., Dom je drevostavbou s nadštandardným zateplením stropov aj stien, vykurovanie je podlahové a krbom v obývačke. Zastavaná plocha 130 m2.. Dom je napojený na elektrinu, má napojenia na verejný vodovod, rozvody KTV a internetu v každej obytnej miestnosti. Stavba sa nachádza v  tichom prostredí  na okraji zastavenej časti obce s dobrou dostupnosťou po asfaltovej ceste. Dispozícia objektu je v RK, fotogaléria interiéru je už z dokončeného domu tohto typu. Dom sa ponúka v stave pred vybavením nábytkom.


 Cena: 210 000 eur, kontakt:  0905844054, www.ad-reality.sk


 Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet terás 2
Výmera pozemku 440 m2
Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón