logo reality.sme.sk

Administratívna budova, Košice-Staré Mesto, 1 m², Pôvodný stav ID: 1872077

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: ab-212-1400
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 31.10.2020
1 m2
Cena dohodou

DOMIOS | prenájom klimatiz. priestorov v historickom polyf. objekte v centre (1.400 m2, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu administratívny objekt v absolútnom centre mesta s výborným prístupom a vlastným parkovaním. Ide o reprezentačný a špičkovo zrekonštruovaný historický objekt. Má 3 využiteľné podlažia - prízemie a suterén na obchodné/polyfunkčné využitie a 1. poschodie na kancelárske účely. Pre svoju polohu, veľkosť a technickú kvalitu modernizácie je ideálnym miestom na zriadenie sídla finančnej, konzultačnej alebo IT spoločnosti, právnických kancelárií a pod.

Ponúkané kancelárske priestory sa nachádzajú na 1. poschodí a tvoria 4 samostatné celky (85,00 m2, 120,00 m2, 140,00 m2 a 150,00 m2) pozostávajúce z viacerých miestností, kuchynky a sociálneho zázemia. Vzájomnou kombináciou celkov je možné vytvoriť 10 plošných a dispozičných alternatív od 85,00-495,00 m2.

Ponúkané obchodné (polyfunkčné) priestory v suteréne budovy a sú tvorené 2 samostatnými celkami (87,00 m2 a 223,00 m2). Oba pozostávajú z viacerých miestností a vlastného sociálneho zázemia. V prípade vážneho záujmu je možné oba celky spojiť (310,00 m2). Priestory sú využiteľné na zriadenie kancelárií, predajne, ateliéru, kaviarne, reštaurácie a pod.

Na vlastnom vnútornom dvore je platené parkovisko pre nájomníkov alebo návštevy. Objekt má všetky inžinierske siete. Všetky priestory sú klimatizované a so štruktúrovanou kabelážou. Uprednostňuje sa dlhodobý prenájom celej budovy jednému klientovi, no vďaka dispozičnému členeniu budovy je možné jej využitie aj pre viacerých užívateľov. V dosahu budovy je Hlavná ulica s bohatými možnosťami kultúrneho vyžitia, nákupov a stravovania. Neďaleko je zastávka MHD (autobusy aj električky) a obchodné centrum. Všetky uvedené priestory sú ihneď voľné.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: osobné rokovanie
Cena parkovacích miest: 1.350,00 €/rok (za 2 park. miesta, bez DPH)
Výška depozitu: 1-mesačný nájom

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón