logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Svätý Jur, 40 m², Novostavba ID: 1871922

Lokalita: Svätý Jur
Ulica: Pannónska
Úžitková plocha: 40 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 31.10.2020
40 m2
131 990 €

2 izbový byt Pannónska ulica Svätý Jur - na predaj, so záhradkou 35 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj krásny, moderne zariadený 2-izbový byt vo Svätom Jure. Ak túžite po pokojnom a rodinnom bývaní v harmónii s prírodou, ale zároveň chcete bývať v blízkosti veľkých miest, tak tento byt je pre Vás tou správnou voľbou.

Byt sa nachádza na Panónskej ulici vo Svätom Jure. Ponúka úžitkovú plochu 40 m2 . Veľkou výhodou je, že má krásnu a priestrannú záhradku o výmere 35 , na ktorej si noví majitelia môžu vychutnať rannú kávičku. Rovnako poteší to, že v byte je klimatizácia. Jednou z najväčších výhod bytu je jeho poloha. Nachádza sa v obľúbenom a vyhľadávanom meste Svätý Jur, ktoré je známe svojou vinohradníckou tradíciou obklopené vinohradmi.

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Má priestrannú obývaciu izbu spolu s kuchyňou so vstupom na záhradku. Spálňu s veľkou skriňou s ktorej je taktiež vstup na záhradku. Veľkým benefitom je, že byt má špajzu, ktorá ponúka veľa úložného priestoru. Byt pôsobí veľmi príjemným a harmonickým pocitom. Je to presne ten byt z ktorého sa vám nebude chcieť odísť.

- vstupná časť
- priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na záhradku
- spálňa so vstupom na záhradku
- kúpeľňa so sprchovým kútom
- špajza

Lokalita:
Vinohradnícke mestečko SVÄTÝ JUR sa nachádza len 15 km od centra Bratislavy a len 6 km od Pezinka, ktoré si aj napriek rozmachu výstavby zachovalo svoj vidiecky charakter. Veľkou výhodou je dobrá dostupnosť do Bratislavy, čo ocenia hlavne tí, ktorí v Bratislave pracujú. Do Svätého Jura pravidelne premávajú autobusové i osobné vlakové spoje a cestovať sa taktiež dá aj autom. Bývanie vo Svätom Jure poteší nielen milovníkov histórie, ale aj prírody, aktívnej turistiky, vinohradníctva. V blízkosti SVÄTÉHO JURA sa nachádza národná prírodná rezervácia Šúr.

• materské školy, základná škola, umelecká škola
• potraviny, obchody
• bezproblémový presun do Bratislavy alebo Pezinka (autobusová doprava)
• športoviská, parky, cyklotrasa
• zdravotné stredisko

Názor makléra:

Ponuka bývania v tomto byte je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné a bezstarostné bývanie. Byt ponúka množstvo výhod a určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky nových majiteľov. Rovnako je to vhodná investičná príležitosť na realitnom trhu. Málo ponúk a veľký dopyt po prenájmoch v tejto lokalite môže byť pre investora veľmi zaujímavé.

Cena:

Kúpna cena tohto krásneho bytu je 131 990 EUR
Mesačné náklady: 100€

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 40 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Marko Kurčina

zobraziť telefón