logo reality.sme.sk

Administratívna budova, Košice-Juh, 1 m², Pôvodný stav ID: 1871911

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: ab-035-6600
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 31.10.2020
1 m2
Cena dohodou

DOMIOS | prenájom špičkových klim. kancelárií v BC v širšom centre (6.600 m2, výťah, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske a obchodné priestory v špičkovo zrekonštruovanej administratívnej budove na Terase ležiacej na komunikačnom uzle s vynikajúcim prístupom do/z mesta. Prenajímané priestory sú samostatné kancelárie s možnosťou spájania do väčších celkov alebo veľkoplošné priestory typu open space s variabilným riešením dispozície pomocou mobilných priečok. Obchodné priestory sú na prízemí. Obchodná pasáž je tvorená viacerými jednotkami s preskleným priečelím. Na každom podlaží je WC a spoločná kuchynka, upratovací servis v celej budove, možnosť vyhradeného parkovacieho miesta, stravovanie v budove a kaviareň. Budova má bezbariérový vstup, recepciu, strážnu službu a moderný zabezpečovací systém pre 24/7 prevádzku. V prípade potreby je možnosť prenájmu rokovacej / konferenčnej miestnosti. V dosahu budovy sú bohaté možnosti stravovania aj parkovania. Neďaleko je obchodné centrum OPTIMA. Pred budovou sú zastávky MHD (autobusy, električky).

Ponúkané priestory sú samostatné kancelárie (27 m2), kancelárske celky (54 m2, 138 m2) alebo open space priestory (211 m2) so vstupom vždy z hlavného komunikačného priestoru s výťahom. Priestory sú klimatizované alebo bez klimatizácie, majú hliníkové okná, optické pripojenie k sieti a wifi. Všetky sú vo vynikajúcom technickom stave a nevyžadujú žiadne stavebné úpravy. Iba vážny záujem.

Cena nájmu (vrátane médií, bez elektriny a bez DPH):

- neklimatizované kancelárie ............... od 7,00 €/m2/mes.
- klimatizované kancelárie .................... od 8,50 €/m2/mes.
- open space ............................................. od 9,00 €/m2/mes.

- cena služieb ............................................ od 3,50 €/m2/mes.

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón