logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Omšenie, 75 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1871856

Lokalita: Omšenie
Ulica: Omšenie
Pivničná plocha: 24 m2
Úžitková plocha: 75 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 31.10.2020
75 m2
65 000 €

REZERVOVANÉ | 3 IZBOVÝ BYT V OMŠENÍ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

CENOVO DOSTUPNÉ BÝVANIE PRI TRENĆÍNE | 3 IZBOVÝ BYT V OMŠENÍ.
Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii, dostupná cena, nízke náklady, veľká dielňa, bývanie v prekrásnom prostredí, bývanie pri meste ale nie v meste, toto všetko vám ponúka tento byt v Omšení.
Tento príjemný byt o výmere 75m2 sa nachádza na 2. poschodí v bytovom dome so štyrmi bytmi na konci obce Omšenie len na skok od Omšenskej Baby. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, detskej izby, kúpeľne a toalety. Súčasťou bytu je balkón, vlastná kotolňa s dielňou, dve samostatné pivnice a sušiareň. K bytu tiež prináleží podiel na pozemku okolo bytového domu, súčasní majitelia využívajú pozemok na parkovanie.
Stav bytu: Byt prešiel postupne kompletnou rekonštrukciou, ktorá pozostávala z výmeny elektro inštalácie, vodovodných rozvodov, výmeny okien (2006) , podláh, kuchynskej linky, interiérových dverí, v obývacej izbe znížené stropy so sadrokartónovým podhľadom s osadeným bodovým osvetlením, v súčasnosti bol vymenený sprchový kút . V byte zostáva kuchynská linka vrátane vstavanej elektrickej rúry a sklokeramickej varnej dosky.
Vykurovanie bytu je riešené centrálnym rozvodom z kotolne, kde sa nachádza kotol na tuhé palivo. Ohrev vody je vyriešený elektrickým prietokovým ohrievačom.
Náklady na bývanie sú aj vďaka vlastnému kúreniu veľmi nízke, pri dvoch osobách sú mesačné náklady na byt 65 000 € za elektriku a 30€ za vodu, štvťročne sa ďalej platí 15€ za vývoz septiku. Ročná spotreba za kúrenie/ drevo sa môže pohybovať okolo 200€.
Občianska vybavenosť: V obci sa nachádza MŠ, ZŠ 1-9, obchod, reštaurácia, najbližšie zdravotné stredisko sa nachádza v susedných Trenčianskych Tepliciach. Z obce premáva autobusové spojenie do najbližších miest Trenčianske Teplice (5km), Dubnica nad Váhom ( 15km) a do Trenčína (17km).
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 75 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

ZAJO Reality,s.r.o.

Tomáš Zajac

zobraziť telefón