logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Košice-Staré Mesto, 55 m², Novostavba ID: 1871728

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: Továrenská
Úžitková plocha: 55 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 30.10.2020
55 m2
650 € mesačne

ATRAKTÍVNA NOVOSTAVBA 2 izb. bytu v CENTRE mesta s balkónom a PARKOVANÍM

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na prenájom Vám ponúkame ATRAKTÍVNY 2 izbový byt s PARKOVANÍM. Situovaný je v blízkosti historického CENTRA mesta na Továrenskej ulici. Nachádza sa v modernej NOVOSTAVBE bytového domu v rámci projektu „ MLYNSKÁ BAŠTA “. Jedná sa o práve dokončenú a kolaudovanú novostavbu (rok 2020). V byte na 2. nadzemnom podlaží dostupnom schodiskom, resp. priestranným nerezovým výťahom je k dispozícii úplne nové, doteraz nepoužívané KOMPLETNÉ ZARIADENIE bytu vrátane elektrospotrebičov ako práčka, chladnička, umývačka riadu, smart TV, elek. konvica, a pod.)Byt pozostáva z jednej samostatnej priestrannej spálne, priestrannej obývacej izby voľne prepojenej s kuchyňou, balkónu o veľkosti cca 4,5 m2, kúpeľne, oddeleného WC, chodby. Moderná kúpeľňa s vaňou a WC je situovaná priamo pri vstupe do bytu. Veľkosť bytu je spolu je cca 55 m2, pričom samotný obytný priestor má cca 51 m2 a balkón cca 4,5 m2. V blízkosti bytového domu sa nachádza historické CENTRUM MESTA (1 min. pešo), potraviny, banka, kaviareň (takisto 1 min. pešo), trošku ďalej sa nachádza Nová Nemocnica, Amfiteáter, Technická univerzita, UPJŠ, AT&T, T- systems, Sociálna Poisťovňa a pod.
Navrhovaná cena nájmu je stanovená vrátane Energií. Jej výška je 650 €. Za príplatok 50 € je možné poskytnúť 1 x parkovacie miesto priamo v krytej, polootvorenej garáži. Parkovacie miesto je viditeľné priamo z bytu, v jeho tesnej blízkosti cca 10m. Ak by ste potrebovali parkovacie miesta dve, tak druhé skúsime zabezpečiť. Parkovacie miesto je rezervované len pre Vaše auto, prístupné je po prejazde rampou na diaľkové ovládanie. Na začiatku nájmu je potrebné okrem prvého mesiaca nájmu zaplatiť 2 x depozit k nájmu.
Byt je vhodný pre 1 až 2 osoby. Fajčenie je dovolené len na balkóne patriacemu k bytu. Zvieratá nie sú majiteľom povolené. Byt je už voľný k nasťahovaniu. BUĎTE PRVÝM NÁJOMCOM KTORÝ BUDE V BYTE BÝVAŤ.

We are offering an ATTRACTIVE 2 rooms flat with PARKING to rent. It is situated nearby the historical town centre on Továrenská Street. The flat is within a newly built apartment block under the “ MLYNSKÁ BAŠTA ” project. This flat is newly furnished for your disposition, including electronic appliances such as a washing machine, a dischwasher, a TV a fridge, etc. A modern bathroom, with a bath and a separated toilet, is situated by the entrance of the flat. The flat itself, combined with the balcony, has a size of 55 m2, the interior being 51 m2 of it.
The flat is situated cca 1 min. far from the historical TOWN CENTRE. Close of the flat is situated supermarket,bank,..., with a new hospital, amphitheatre, Technical university of Kosice, UPJS, AT&T, T-systems and Social insurance agency being in close reach of it too.
The proposed rent includes the energy bills. The price is €650. For an additional charge we can provide garage for €50. If you should need two parking spaces, we can try and secure a second one. The parking space is cca 10m from the flat, and is private and dedicated to just your car, accessible through a remote controlled barrier. You will be required to pay a deposit in addition to your two months rent.
The flat is suitable for up to two people. Smoking is allowed only on the balcony belonging to the flat. Pets are not allowed. Free yet. With regards to the new apartment block, we can guarantee that you will be the first to live in the flat on offer.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 55 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

zobraziť telefón