logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dojč, 240 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1871722

Lokalita: Dojč
Zastavaná plocha: 260 m2
Výmera pozemku: 1063 m2
Úžitková plocha: 240 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
240 m2
125 000 €

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Dojč

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RE/MAX ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s piatimi izbami, umiestnený na veľkom pozemku v obci Dojč. Obec sa nachádza 9 km od okresného mesta Senica.

Rodinný dom sa nachádza v dobre prístupnej okrajovej časti obce v zástavbe rodinných domov. Bol kolaudovaný v roku 1998, stojí na 1.063 m2 pozemku v tvare pravidelného obdĺžnika so šírkou uličnej strany až 18 m.

Rodinný dom je postavený z kvádrov v kombinácii s tehlou na betónovej základovej doske. Fasádne omietky sú brizolitové. Okná sú z väčšej časti vymenené za plastové.

Nízke náklady: 80 EUR/mesiac - kúrenie je lokálne na tuhé palivo a aj na plyn, - voda zo studne, je možné sa napojiť na obecný vodovod.

Dispozícia:
1. poschodie/prízemie: disponuje 120 m² obytnej plochy, do domu sa vchádza cez verandu odkiaľ je vstup do chodby, z chodby po ľavej strane je vstup do kuchyne, komory, schodisko na poschodie, technickej miestnosti, WC, kúpeľne, po pravej strane vstup do garáže, komory, obývacej miestnosti. Na konci chodby je výstup na terasu, z ktorej sa ide na záhradu.
2. poschodie: disponuje 120 m² obytnej plochy, na 2. poschodie vedie betónové schodisko s výstupom na chodbu, z tej sa vchádza do štyroch izieb, WC a kúpeľne.

Exteriér:
Rodinný dom disponuje garážou, taktiež je možnosť parkovania pred domom a aj vedľa domu za bránou. Záhrada je pekne upravovaná, oplotenie okolo pozemku lemujú vysoké tuje, ktoré zabezpečujú Vaše súkromie. Studňový prívod je využívaný aj na závlahu záhrady. Krytá terasa na príjemné posedenie je postavená z masívnych drevených trámov, podlaha z vymývaných dlažobných kociek. Na konci záhrady Vás čaká prekvapenie, lesík ktorého časť patrí k nehnuteľnosti

Občianska vybavenosť obce:
Základná škola s materskou školou, všeobecný lekár, zubný lekár, lekáreň, pošta, potraviny COOP Jednota.

Lokalita:
Vám zabezpečí skvelú dostupnosť do okresného mesta Senica autobusom (15 min.), autom (10 min.) a výborné napojenie na hlavný ťah do Českej republiky.
Vám zabezpečí dokonalý kľud, príroda doslova "za plotom", ale aj kompletnú občiansku vybavenosť potrebnú pre každého.

Rodinný dom je v udržiavanom stave, je ihneď obývateľný a poskytuje veľa možností využívania. Vhodný pre rodiny s deťmi, možnosť dvojgeneračného bývania, tiež aj pre firmy na podnikanie.

CENA nehnuteľností je 125.000,- EUR

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie RE/MAX, právny servis zabezpečovaný právnikom našej kancelárie a bezplatnú ponuku financovania hypotekárneho úveru. V prípade potreby Vám zabezpečíme aj znalecký posudok.

V PRÍPADE ZÁUJMU MA NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ NA TEL. Č. +421 902 601 318 ALEBO e-mail: drahomira.pilarikova@re-max.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet lodžií 1
Počet terás 1
Výmera pozemku 1 063 m2
Úžitková plocha 240 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Piláriková Drahomíra

zobraziť telefón