logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bátovce, 91 m², Pôvodný stav ID: 1871486

Lokalita: Bátovce
Ulica: Bátovce
Výmera pozemku: 422 m2
Úžitková plocha: 91 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
91 m2
83 480 €

[REZERVOVANÉ] - Na predaj 3 izbový rodinný dom 91m2, v obci Bátovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Bývanie v prírode a v pokojnom prostredí so všetkým, čo k tomu patrí.

Aj o tom je tento rodinný dom na predaj, v ktorom nájdete nezameniteľnú rodinnú pohodu, súkromie, oddych a veľký priestor v jednom.

3 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 91,18m², terasou, miestom pre grilovačku a 422 m² pozemkom v obci Bátovce.

Pri vstupe do domu vás privíta dlhá chodba s obrovskými oknami, ktoré ju celú presvetľujú. Touto chodbou sa dostanete do jednotlivých častí domu.

V prednej časti sa nachádza samostatná nepriechodná izba, ktorá sa pýši svojou veľkosťou. Hneď vedľa tejto izby sa nachádza obývačka, ktorá je spolu s kuchyňou hlavnou časťou domu. Kuchyňa bola zväčšovaná a pani majiteľka ju šikovne spojila s obývačkou, čo dodalo rodinnému domu viac priestoru a lepšie dispozičné riešenie.

V strednej časti sa nachádza kúpeľňa, ktorá je dostatočne priestranná, pretože v nej nájdete sprchový kút, umývadlo, práčku, toaletu a bojler na ohrev vody.

Ak máte so svojou polovičkou radi súkromie, určite si prídete na svoje. V zadnej časti rodinného domu je šikovne skrytá a oddelená hlavná spálňa od zvyšku domu, a čo je na tom najlepšie, veľkým francúzskym oknom sa dostanete priamo na dvor a terasu.

Rozloha pozemku, na ktorom dom stojí, patrí k tým obľúbeným. Na rozlohe 422m2 vás nečaká skoro žiadna robota, iba pohoda a oddych. V zadnej časti sa nachádza menší pozemok s veľkosťou 81m2, ktorý bude potrebné raz za čas pokosiť alebo si ho môžete pretvoriť na vlastnú záhradu.

K rodinnému domu patrí aj jedna hospodárska miestnosť, kde si pohodlne odparkujete kosačku a náradie do záhrady.

Ak váhate nad kúpou tohto 3 izbového rodinného domu, určite vás presvedčí krytá terasa, miesto na grilovačku a opekačku, ktoré je ako stvorené pre rodinné stretnutia alebo posedenia s priateľmi.

Auto si môžete zaparkovať hneď pod oknami rodinného domu alebo priamo vo dvore.

Obec Bátovce je vzdialená od okresného mesta Levice asi 15 minút autom a na diaľnicu sa dostane približne za 25 minút. Ak chcete zažiť niečo neobyčajné, tak v Bátovciach si určite prídu na svoje rybári a milovníci vodných športov, pretože tu majú k dispozícii veľkú priehradu.

Potešíte sa, ak obľubujete turistiku a hubárčenie, kvôli okolitým lesom a blízkosti Štiavnických vrchov. V obci nájdete bohaté kultúrne a spoločenské vyžitie.

Ak sa vám tento 3 izbový rodinný dom páčil, dohodnite si obhliadku hneď teraz na tel. čísle 0915 055 571 alebo ak chcete, pokojne mi napíšte email na marekkusy@mojrealitak.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 422 m2
Úžitková plocha 91 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Správne Bývanie

Marek Kusý

zobraziť telefón