logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Banská Bystrica, 72 m², Novostavba ID: 1871327

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Kukučínova
Pivničná plocha: 3 m2
Úžitková plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
72 m2
149 000 €

REZERVOVANÝ - TOP! 3,5i vynikajúco dispozične riešený byt v centre dokončený do ŠTANDARDU

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 3i byt v novo-zrekonštruovanom obytnom dome v centre Banskej Bystrice, na Kukučínovej ulici.

Výmera: - byt: 69.30 m2

               - balkón: 2.60 m2

SPOLU: 71.90 m2

Dispozícia: byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s kuchnynským kútom, 2 samostatných izieb, menšej miestnosti (vhodnej ako šatník, pracovňa, malá detská izba), kúpeľne so samostatným WC a balkóna.Na 1. podlaží sa nachádzajú 2 trojizbové byty s bonusovou 4. izbou, ktorá môže plniť funkciu pracovne, malej detskej izby a pod. Byty majú praktickú dispozíciu, sú priestranné a dobre presvetlené.

Tieto byty sú v pôvodnej časti existujúceho bytového domu a prešli kompletnou rekonštrukciou.
Dispozície týchto bytov sú identické, pričom dôraz je kladený na pohodlné a praktické usporiadanie dennej a nočnej časti.

Sú dodávané v štandarde. Znamená to, že byty sú vybavené vstupnými bezpečnostnými a protipožiarnymi dverami, steny a stropy bytov sú kompletne vymaľované bielym hygienickým náterom. Podlahy sú plávajúce v celom byte + dlažba v kúpeľni a WC. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom so skrinkou a elektrickým ohrievačom vody.

Všetky byty majú samostatné meranie elektrickej energie. Vykurovanie je riešené elektrickým podlahovým vykurovaním so samostatným ovládaním pre každý byt. Teplá úžitková voda je zabezpečená vlastným elektrickým ohrievačom vody so zásobníkom. Každý byt má vlastné meranie spotreby studenej vody. Vetranie je zabezpečené prirodzeným vetraním prostredníctvom okien, prípadne ventilátorom s dobehom.

Ku každému z bytov patrí vonkajšia kobka, ktorá sa nahádza na uzavretom dvore patriacom bytovému domu. Kobka je vhodná na uskladnenie bicyklov, kočíkov, lyží a pod.V okolí bytového domu Kukučín nájdete prakticky všetko. Či preferujete dobrú dostupnosť služieb, obchodov alebo možností na kultúrne vyžitie, vašu voľbu máte poruke.V projekte Kukučín vám prinášame 7 bytov a 2 komerčné nebytové priestory. Zo 7 bytov sú 4 byty pôvodné a spolu so spoločnými priestormi bytového domu prechádzajú kompletnou rekonštrukciou. Komerčné nebytové priestory sa nachádzajú v suteréne bytového domu, majú vlastné vchody z ulice a sú teda od obytnej časti úplne oddelené. Momentálne sa v týchto priestoroch nachádza prevádzka predajne obuvi a malá rodinná pekárnička.


 Cena 149.000 €

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 72 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Poschodie 1

Kontaktné údaje

DÍON reality s.r.o.

Petra Turňová

zobraziť telefón