logo reality.sme.sk

Apartmán, Donovaly, 79 m², Novostavba ID: 1871035

Lokalita: Donovaly
Ulica: Donovaly 198
Úžitková plocha: 79 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
79 m2
159 000 €

3-izbový apartmán s výhľadom na hory v luxusnom Hoteli Residence Donovaly

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj veľký 3-izbový apartmán o rozlohe 79 m2 s balkónom o výmere 8 m2 nachádzajúci na 1.poschodí v luxusnom hoteli Residence, v centre lyžiarskeho strediska Donovaly.
Dispozíciu apartmánu tvorí predsieň, veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, 2 samostatné izby, kúpeľňa a WC. Apartmán sa predáva nezariadený v štandarde s kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi.
K apartmánu je možné dokúpiť aj samostatnú garáž o výmere cca 22 m2 v suteréne hotela. Cena garáže 21.600,- € s DPH (v prípade platcu DPH je kúpna cena garáže rovno za cenu bez DPH, t.j. 18.000,- €).

Apartmán ponúka budúcemu majiteľovi krásny panoramatický výhľad na okolité hory a lesy. Majiteľ si môže apartmán vyťažovať vo svojej réžií bez obmedzení. Možnosť dohodnúť sa s recepciou na odovzdávaní kľúčov a upratovaní apartmánu.

Mesačné náklady:
• správcovi cca 140 €
• elektrika cca 90 €
• upratovacie služby cca 30 € – 50 € (v prípade využitia hotelových služieb)

Moderné apartmány Unipharma sa nachádzajú priamo v srdci Slovenska, v obľúbenej destinácii a známom lyžiarskom stredisku Donovaly, len 400 metrov od lyžiarskych vlekov.
Celý hotelový komplex spĺňa požiadavky aj náročnejšieho klienta a svojim návštevníkom ponúka okrem kvalitných reštauračných služieb aj fitnes či wellness (ajurvédsko – medicínske centrum) s kompletnými službami, kongresovú sálu, aj lyžiareň pre uskladnenie lyží. K dispozícii je aj najväčší detský kútik, kde sa o vaše deti postarajú skúsení animátori.
Okolie ponúka množstvo turistických chodníkov, bobovú dráhu, desiatky kilometrov cykloturistických a bežeckých trás, Dobšinského rozprávkový svet – Habakuky. V neposlednom rade, v zimnom období aj kvalitné lyžiarske strediská.
Na svoje si príde naozaj každý!

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o. alebo na tel. č. +421 905 759 079.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 79 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

RK SPIRIT s.r.o.

Mgr. Dušan Štric

zobraziť telefón