logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Ružinov, 49.90 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1870929

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Cyrilova
Pivničná plocha: 1.44 m2
Úžitková plocha: 49.90 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
49,9 m2
215 000 €

Byt v širšom centre mesta - kompletne zrenovovaný 2-izbový byt na Cyrilovej ulici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Byt na Cyrilovej nás dostal ideálnou polohou a navyše poskytoval veľkú výhodou v podobe parkovania v širšom centre Bratislavy.
Pôvodnú dispozíciu bytu sme nenáročnými zásahmi premenili na otvorený a moderný priestor, v ktorom spolu komunikuje kuchyňa, (jedáleň), obývacia miestnosť a vstupná chodba. Pritom sme zachovali jeho praktické usporiadanie 2+1.
Pri jeho renovácii sme sa sústredili na moderné dispozičné usporiadanie, výber kvalitných materiálov, zaujímavé nábytkové riešenia ponúkané vo vizualizáciách a zväčšenie tých priestorov, ktoré nám zabezpečujú dennodenný komfort – kúpeľne a spálne.

Čo sa týka čísiel, je na tom tento byt takto: celková plocha bytu je takmer 50 m2, vrátane murovanej pivnice, ktorá meria približne 1,5 m2. K bytu prislúcha balkón do 2 m2.
Rekonštrukcia bytu je aktuálne v plnom prúde – byt odovzdáme novému majiteľovi po komplexnej renovácií. Za sebou máme časť prác, v ktorých sme sa venovali vyrovnávaniu všetkých povrchov stien stropov a podláh. Na steny sa aplikovala omietka, podlahy sú vinylové, osádzali sme nové zárubne a dvere a radiátory. Na toalete je splachovací systém zn. Geberit. V kúpeľni je situovaný murovaný sprchový kút a umývadlo. Ďalšou podstatnou rekonštrukciou bola kompletná výmena bytovej inštalácie – elektro, plyn, voda, odpad. V novej kuchynskej linke budú zabudované domáce spotrebiče. Opäť sme navrhli kuchynskú linku s jedinečnou 25 ročnou zárukou značky IKEA, jej dizajn sme tvorili vo farebnom koncepte s bytovým zariadením. V spolupráci s architektkou zariadime dennú časť bytu vybraným nábytkom a dekoráciami z dizajnových obchodov. Do budúcnosti bude zaujímavým nábytkovým riešením integrovaná drevená knižnica, ktorá esteticky podporuje priečku predeľujúcu obývaciu izbu od spálne.

Všetky vykonané stavebné úpravy ako aj elektrospotrebiče sú v zákonnej záručnej lehote. Byt bude od rekonštrukcie neobývaný.
Je situovaný na 3.poschodí bytového domu s výťahom (aktuálne v rekonštrukcii). Je orientovaný do dvoch strán, čím sa dobre prevetráva. Lokalita je bohatá na občiansku vybavenosť, za vše spomeniem obchodný dom OC CENTRAL. Z hľadiska dopravy, okrem tej vlastnej, je táto lokalita bohovská a kľudne si môžete dovoliť nevlastniť vozidlo – v okolí nájdete známy dopravný uzol Trnavské Mýto.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 49,9 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

United Professionals s.r.o.

Veronika Némethová - Reality&Design

zobraziť telefón