logo reality.sme.sk

5 a viac izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 236 m², Novostavba ID: 1870879

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Timravina
Úžitková plocha: 236 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
236 m2
999 000 €

Veľkometrážny mezonet pod Slavínom s výhľadom na hrad

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RIVERS REAL ESTATE vám ponúka na predaj veľkometrážny 5izbový byt v prestížnej lokalite Slavína. Mezonetový byt je rozložený do dvoch podlaží pričom horné podlažie bytu ako 3NP je zároveň posledným podlažím bytového domu v ktorom sa nachádza iba 10 bytov. Na spodnom podlaží bytu sa nachádza denná časť a na hornom podlaží nočná časť. Byt je veľmi logicky usporiadaný a navrhnutý tak, aby aj veľká rodina mala potrebný komfort. Pohodlie bývanie zabezpečujú v rámci kvalitného technického štandardu aj také prvky ako chladené stropy.

Celý projekt v ktorom sa byt nachádza je už samotným osadením do vilového prostredia pod Slavínom predurčený poskytovať ozaj nadštandardné bývanie. Veľká výmera bytu a priestranné spálne sú umocňované nádhernými výhľadmi na Bratislavský hrad. Neopomenuteľnými výhodami prinášajúcimi komfort a pohodli bývanie sú aj záhrada vo vnútrobloku projektu či spoločné SPA s fitnescentrom nachádzajúce sa na prízemí.

K bytu prislúchajú dve veľké pivnice spolu o výmere viac ako 20m2. Komfort bývania dopĺňajú až štyri široké parkovacie státia v podzemnej garáži pričom každé z nich je možné dokúpiť za 25.000,- EUR.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 236 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RIVERS, s.r.o.

Mgr. Peter Mriňák

zobraziť telefón