logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Rusovce, 66 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1870739

Lokalita: Bratislava-Rusovce
Ulica: Narcisová
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
66 m2
190 000 €

Kompletne prerobený 3 izbový byt na Narcisovej, balkón, loggia

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predáme 3izbový byt na Trávnikoch, na Narcisovej ulici. Byt má výmeru 66,82 m2 vrátane balkóna a pivnice. K bytu prislúcha pivnica v suteréne domu. Byt sa nachádza na 3p/9p. Mesačné náklady sú 139 EUR + elektrina + plyn. Byt je orientovaný na západ, s výhľadom do detského ihriska . Bytový dom je zateplený, vymenené zvislé rozvody vody , plynu, vzduchotechniky a kanalizácie. V súčasnosti prebieha obnova interiéru, ktorá bude onedlho ukončená a zahŕňa prerobenie vchodu do bytového domu, kompletná úprava prízemia - výmena schránok, obloženie stien, vymaľovanie všetkých schodísk a nakoniec výmena výťahu.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci čoho boli vymenené všetky el. rozvody vrátane všetkých vypínačov a zásuviek, nová rozvodná skrinka v chodbe, v celom byte sú nové stierky s bielou maľovkou, v predsieni a kuchyni je vysokolesklá veľkoplošná dlažba, prerobená kúpeľňa a WC, batéria značky Grohe, v ostatných miestnostiach sú laminátové podlahy, nové interiérové dvere, vonkajšie bezpečnostné dvere, vymenené všetky radiátory. Byt je bez kuchynskej linky.
Nehnuteľnosť je kúpou voľná, bez tiarch!


V okolí je kompletná občianska vybavenosť: základné školy, materská škola, stredná škola , obchody, zastávky MHD, zeleň, nemocnica s poliklinikou, OC RETRO. Tiché a zelené okolie, bezproblémové parkovanie

Cena: 190 000,- EUR
Tel: 0903 466 147, 0905 643 966Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

IP REAL, spoločnosť s ručením obmedzeným

Ing. Gabriela Ilavská

zobraziť telefón