logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kežmarok, 200 m², Novostavba ID: 1870737

Lokalita: Kežmarok
Ulica: Starý Trh
Výmera pozemku: 216 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.10.2020
200 m2
Cena dohodou

Rodinný dom vhodný aj na podnikanie Kežmarok – Starý trh

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľmi zaujímavý a vynikajúco dispozične využitý rodinný dom, vhodný aj na polyfunkciu v úplnom centre Kežmarku.

Dom je nanovo postavený, skladá sa z troch nadzemných podlaží.

Prízemie – je pripravené byť samostatnou bytovou jednotkou so samostatným vchodom, prípadne je vhodné aj na podnikateľské účely. Okrem jednej obchodnej vstupnej miestnosti ponúka aj zázemie a v zadnej časti sa nachádza ešte jedna miestnosť vhodná, či už na kanceláriu, alebo na bývanie.

Ďalšie podlažia sú zobytnené a ponúkajú ideálnu možnosť pre kombináciu bývania a podnikania. Dolný priestor je využiteľný či už v oblasti krátkodobého prenájmu, dlhodobého prenájmu, ako byt, alebo aj na prenájom na obchodných priestorov.

Maximálne využitý je priestor na prvom podlaží rodinného domu, kde sa nachádza krásna veľká obývačka, priestranná kuchyňa a špajza. Nachádza sa tu tiež denné WC. V podkroví sa nachádzajú ďalšie tri izby.

K domu patrí aj pozemok o veľkosti 216m2, na ktorom sa tiež nachádza záhradný domček.

Na zadnej strane pozemku sa nachádza záhradný dom, ktorý je veľmi dobre a prakticky využiteľný či už ako hosťovská izba alebo na rekreáciu a podobne.

Dom bol skolaudovaný v roku 2002, murivo je tehlové/Porothermhr.38 cm, zateplený polystyrénom hrúbka 4cm ,vnútorne omietky sú vápenno-sádrové.

Strecha je valbová s krytinou Tegola /živičný šindel.

Vykurovanie je kondenzačnými kotlom zn. Buderus, voda je ohrievaná kombinovaným zásobníkom vody./Plyn alebo elektrina/.

Kúrenie je podlahové na prízemí a poschodí. V podkroví sú radiátory.

Pri prestavbe bol priestor využitý na 100 %, ponúka veľmi zaujímavé atypické dispozičné riešenie, ktoré je však veľmi vhodne a rozumne navrhnuté.

Kežmarok je jednou z významných mestských pamiatkových rezervácií Slovenska a môže sa pochváliť množstvom zaujímavých historických pamiatok.

Dom má výbornú polohu priamo v historickom centre mesta, len pár krokov od pešej zóny.

Je to tá najprestížnejšia časť starého mesta, ktorá sa už nerozrastá a nikdy nebude - jediné čo stúpa je hodnota stavieb v tejto oblasti.

Okrem komerčného využívania tohto objektu je komfortom aj vysoký štandard bývania, pešia dostupnosť kvalitnej mestskej a občianskej vybavenosti a široké možnosti relaxu, športu a zábavy v atraktívnej turistickej oblasti.

Pekné starobylé mestečko v krásnom prírodnom prostredí, príjemná pešia zóna a bohaté kultúrne dianie prispievajú ku kvalitnému a pokojnému životu jeho obyvateľov.Bližšie informácie o cene a nehnuteľnosti na 0948 445 878 resp. antoska.miroslav@gmail.comVIAC PONÚK NA WWW.38RK.SK

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 216 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Miroslav Antoška

Miroslav Antoška

zobraziť telefón