logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Dolný Kubín, 45 m², Novostavba ID: 1870654

Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 45 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.06.2020
45 m2
Cena na vyžiadanie

2 –izbový byt na predaj v novostavbe Gerdig - Rezervované

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária OREA Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt  o výmere  45m2 v novovzniknutom polyfunkčnom dome GERDIG na Brezovci v Dolnom Kubíne.
 
Je situovaný v centre sídliska Brezovec a tak vďaka vynikajúcej polohe sú byty doslova naskok ku všetkým potrebným službám ako škola, škôlka, obchody, nemocnica, kostol, park, ihriská, autobusová zastávka, lekáreň či reštaurácia.
 
Priestory pre služby sú situované do 1. a 2. nadzemného podlažia a v 3. a 4. nadzemnom podlaží sa budú nachádzať byty. Na predaj sú byty, ktoré sa nachádzajú na 4. poschodí.
 
Priestory pre služby budú mať samostatný vchod s výťahom a taktiež byty vlastný vchod aj s výťahom. Veľkým benefitom bytu je prislúcha pivnica aj balkón/lodžia.
 
Polyfunkčný dom Gerdig vzniká prestavbou bývalého školského internátu, pričom z pôvodnej stavby zostane zachovaný len nosný panelový systém a strecha. Všetko ostatné bude úplne nové – vonkajšie a vnútorné povrchy stien, okná, dvere podlahy, stropy, vnútorné rozvody elektriky, vody, kanalizácie a tiež kúrenie.
 
Byty sa predávajú v štádiu štandardu, čo znamená, že budú mať nové podlahy, stierky, dvere, kompletne dokončené kúpeľne, dokonca aj prípravu na klimatizáciu.
 
Predpokladaný termín dokončenia stavebnej časti, kolaudácie a odovzdania bytov je na jeseň 2020.
 
Pri byte je možnosť odpočtu DPH.
 
Ak teda túžite bývať v novostavbe v perfektnou lokalitou, neváhajte ma kontaktovať.
 
Všetky informácie o projekte získate aj na stránke https://www.gerdig.sk/

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 45 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

OREA, s.r.o.

Michal Hubčík

zobraziť telefón