logo reality.sme.sk

Chata, Prievidza, 50 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1870450

Lokalita: Prievidza
Zastavaná plocha: 25 m2
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
50 m2
38 500 €

Štýlová Chatka / Prievidza, / pozemok 440 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

                   Pandémia, Nepandémia, Ale mať kúsok vlastného pozemku, menšiu Štýlovú Chatku, za účelom úteku s pomedzi panelových stien bytu Je príjemná predstava – Súhlasíte? Ak áno TAK:

         Tak Práve pre Vás, máme pripravenú Novinku -  Štýlovú dvojpodlažnú chatku osadenú na pozemku v osobnom vlastníctve o krásnej výmere 440 m2, pozemok minimálne svahovitý, s vlastnou záhradkou pre záľubu v pestovaní vlastnej zeleninky a ovocia, miestom na oddych s kamenným ohniskom a vonkajším posedením,  sblízkym a bezproblémovým prístupom do prírody, ale súčasne v okrajovej časti mesta Prievidza, tak ako útočisko z nudného a tesného bytu ste slobodní a voľný behom niekoľkých minút. Chatka je vo veľmi zachovalom príjemnom stave, dýchajúca históriou, možnosť obsadzovacej kapacity na prespatie 6 – 8 osôb. Chatka a Pozemok aj keď v tzv. Osade ale so zaručeným súkromím, ak by bolo súkromia málo, nový majiteľ nebude mať problém oplotiť si pozemok vlastným diskrétnym plotom. Chata je napojená na el. Energiu 220V, voda nie je privedená ale možnosť zásobiť sa zo spoločnej studne, ( resp. si na pozemku dať vyhĺbiť studňu vlastnú). Po kúpe  možnosť okamžitého užívania relaxu vo vašej novej  záhrade pokoja.

         Najlepšie prísť osobne a vychutnať si na vlastné oči benefity ktoré sa nedajú zachytiť fotografiou, a preto  neváhajte, zavolajte  Preto? Preto, že k Nám vždy oplatí sa prísť, vychutnávajte si kúpené nehnuteľnosti – s pomocou Reality JIST.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

JIST Reality s.r.o

Jozef Poljak

zobraziť telefón