logo reality.sme.sk

Apartmán, Donovaly, 56 m², Novostavba ID: 1870205

Lokalita: Donovaly
Ulica: Donovaly 198
Úžitková plocha: 56 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
56 m2
115 000 €

2-izbový apartmán v luxusnom Hoteli Residence Donovaly**** na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Apartmán o výmere 56,5 m2 s balkónom o výmere 8 m2 sa nachádza na 1. poschodí v luxusnom hoteli Residence, v centre lyžiarskeho strediska Donovaly. Dispozične je riešený vstupnou chodbou, kúpeľňou s WC, obývacou izbou s balkónom prepojenou s kuchyňou a jednou spálňou. Apartmán sa predáva nezariadený.
K apartmánu je možné dokúpiť aj samostatnú garáž o výmere cca 22 m2 v suteréne hotela. Cena garáže 21.600,- € s DPH(v prípade platcu DPH je kúpna cena garáže rovno za cenu bez DPH, t.j. 18.000,- €). Apartmán ponúka budúcemu majiteľovi krásny panoramatický výhľad na okolité hory a lesy.

Majiteľ si môže apartmán vyťažovať vo svojej réžií bez obmedzení. Možnosť dohodnúť sa s recepciou na odovzdávaní kľúčov a upratovaní apartmánu.

Mesačné náklady (v závislosti od využívania apartmánu):
• správcovi 110 €
• elektrika cca 70 €
• upratovacie služby cca 30 € – 50 € (v prípade využitia hotelových služieb)

Moderné apartmány Unipharma sa nachádzajú priamo v srdci Slovenska, v obľúbenej destinácii a známom lyžiarskom stredisku Donovaly, len 400 metrov od lyžiarskych vlekov.
Celý hotelový komplex spĺňa požiadavky aj náročnejšieho klienta a svojim návštevníkom ponúka okrem kvalitných reštauračných služieb aj fitnes či wellness (ajurvédsko – medicínske centrum) s kompletnými službami, kongresovú sálu, aj lyžiareň pre uskladnenie lyží. K dispozícii je aj najväčší detský kútik, kde sa o vaše deti postarajú skúsení animátori.
Okolie ponúka množstvo turistických chodníkov, bobovú dráhu, desiatky kilometrov cykloturistických a bežeckých trás, Dobšinského rozprávkový svet – Habakuky. V neposlednom rade, v zimnom období aj kvalitné lyžiarske strediská.
Na svoje si príde naozaj každý!

Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o. alebo na tel. č. +421 905 759 079.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 56 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

RK SPIRIT s.r.o.

Mgr. Dušan Štric

zobraziť telefón