logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Považská Bystrica, 160 m², Pôvodný stav ID: 1870190

Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Považská Bystrica
Zastavaná plocha: 90 m2
Výmera pozemku: 743 m2
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 29.10.2020
160 m2
750 € mesačne

PRENÁJOM - RODINNÝ DOM JELŠOVÉ, POVAŽSKÁ BYSTRICA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom samostatne stojaci rodinný dom, situovaný v prímestskej časti Považskej Bystrice, v Jelšovom, v pokojnom a tichom prostredí s dostatočným súkromím.


Jedná sa o tehlový RD, ktorý bol kolaudovaný v roku 1969. Je umiestnený na celodenne slnečnom pozemku o celkovej výmere 743 m2. Rozmery domu sú cca 9 x 11 m, zastavaná plocha je 90 m2, podlahová plocha cca 250 m2. Charakter objektu je trojpodlažný. Strecha je sedlová pokrytá plechom.


Rodinný dom je priestranný, zaujímavo dispozične riešený, s výbornou orientáciou. Nehnuteľnosť má k dispozícii dva samostatné vchody. Podzemné podlažie tvorí samostatnú 1 - izbovú bytovú jednotku, kde sa nachádza chodba, spálňa, izba spojená s kuchyňou, sociálne zariadenia, kotolňa a pivničné priestory. Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná chodba, dve obytné miestnosti, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Prvé NP tvorí taktiež samostatnú 3 - izbovú jednotku s vlastným vchodom. Komunikačné prepojenie s druhým nadzemným podlažím vedie cez schodisko umiestnené v chodbe. Súčasťou 2.NP je chodba, obytná izba, kuchyňa a sociálne zariadenie.


Vykurovanie celého objektu je zabezpečené novým plynovým kotlom, ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Voda je riešená z mestského vodovodu, odpad do verejnej kanalizácie.


Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave (okrem kompletnej výmeny rozvodov kúrenia vrátane plynového kotla a bojlera).


Rodinný dom je vhodný pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, oddych, príjemné tiché prostredie a dostatok súkromia...Nehnuteľnosť je dobre prístupná po asfaltovej komunikácii a dostupnosť k prostriedkom MHD. Parkovanie priamo pred domom.


Cena za prenájom RD je 750,- eur plus energie. Voľný po dohode.


Rodinný dom je možné prenajať aj po častiach ako dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi a to 1- izbovú bytovú jednotku situovanú v podzemnom podlaží, cena za prenájom tejto bytovej jednotky je 300,- eur plus energie a prvé nadzemné podlažie (3 - izbová bytová jednotka) + druhé nadzemné podlažie (1 - izbová bytová jednotka) spolu cena za prenájom daných bytových jednotiek 600,- eur plus energie.


ODPORÚČAM!!!


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m@bubyreality.sk. ID ponuky: PB1930743 BuBy reality.


ODPORÚČAM VIDIEŤ!!!
Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 743 m2
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Buby reality, s.r.o.

Martina Čapliarová

zobraziť telefón