logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Považská Bystrica, 87.17 m², Pôvodný stav ID: 1870146

Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: SNP
Pivničná plocha: 20 m2
Celková plocha: 87.17 m2
Úžitková plocha: 87.17 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
87,2 m2
102 900 €

PREDAJ - 4 IZBOVÝ BYT SNP S BALKÓNOM, POVAŽSKÁ BYSTRICA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Ponúkame na predaj veľkorysý, výborne dispozične riešený 4 - izbový byt situovaný v pokojnej mestskej časti mesta Považská Bystrica - na sídlisku SNP.


Byt o celkovej podlahovej ploche 87,17 m2 sa nachádza na druhom poschodí v zateplenom štvorposchodovom bytovom dome, s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Je celodenne slnečný, vnútorný, v osobnom vlastníctve.


Nehnuteľnosť je zaujímavo dispozične riešená. Pozostáva zo štyroch obytných izieb, kuchyne, priestrannej chodby, kúpeľne, WC a dvoch murovaných špájz. Súčasťou je balkón, na ktorý je výstup z jednej obytnej izby a priestranná pivnica umiestnená v suteréne domu o výmere cca 20 m2.


V byte sú vymenené dve plastové okná (obývacia izba + kuchyňa), plávajúca podlaha v obývačke, inak je byt v pôvodnom, ale veľmi zachovalom a udržiavanom stave, čím umožňuje budúcemu majiteľovi modernizáciu podľa vlastných predstáv.


V tesnej blízkosti sa nachádza obchod s potravinami, reštaurácia, služby rôzneho charakteru, zastávka MHD, detské ihrisko, základná škola, škôlka, nákupné centrum...


Výborná poloha ponúkanej nehnuteľnosti, orientácia, dispozícia, celková výmera bytu, čistý udržiavaný vchod, dobré medziľudské vzťahy, pokojné a tiché prostredie s dostatočným súkromím robia z daného bytu dobrú investíciu do budúcnosti.


Treba vidieť!


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m@bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920737 BuBy reality.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 87,2 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Buby reality, s.r.o.

Martina Čapliarová

zobraziť telefón