logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kolárovice, 50 m², Pôvodný stav ID: 1870140

Lokalita: Kolárovice
Ulica: Kolárovice
Zastavaná plocha: 50 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 214 m2
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
50 m2
Cena na vyžiadanie

PREDAJ - MENŠÍ RD KOLÁROVICE, OKRES BYTČA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


Ponúkame na predaj samostatne stojaci menší 2  - izbový rodinný dom situovaný v obci Kolárovice, okres Bytča.


Dom je situovaný na rovinatom celodenne slnečnom pozemku o celkovej výmere 214 m2, v pokojnej a tichej časti obce.


Rodinný dom z roku 1967 je postavený z červenej pálenej tehly o rozmeroch cca 10 x 4 m. Je dvojpodlažný, so sedlovou strechou pokrytou plechom. V dome sú vymenené plastové okná, inak je v pôvodnom, ale udržiavanom stave. Poskytuje budúcemu majiteľovi bohaté možnosti na modernizáciu s dispozičnými úpravami.


Objekt pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, menšej kuchynky a sociálneho zariadenia. Podkrovie je neobývané, sprístupnené z exteriéru, s možnosťou dobudovania nových obytných izieb (strop je betónový).


Rodinný dom je napojený na elektriku, vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, voda je momentálne riešená samospádom, ale je možnosť napojiť sa aj na obecný vodovod (šachta s prípojkou sú už priamo na pozemku), odpad je riešený do žumpy. Celý RD je odizolovaný.


Za domom sa nachádza hospodárska budova, ktorá je súčasťou RD, taktiež je k dispozícii aj suché WC. Pred domom sa nachádza upravená záhradka.


K danej nehnuteľnosti prislúcha aj kamenná pivnica, senník a pozemok, ktorý sa môže využívať na poľnohospodárske účely. Jedná sa o parcely o celkovej výmere 119 m2, ktoré sú situované v blízkosti rodinného domu a sú súčasťou predaja.


Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, alebo ako víkendová chalupa...V obci je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchod, autobusová zastávka...


Odporúčam vidieť!


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m@bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920738 BuBy reality.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 214 m2
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Buby reality, s.r.o.

Martina Čapliarová

zobraziť telefón