logo reality.sme.sk

5 a viac izbový byt, Bratislava-Podunajské Biskupice, 197 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1870091

Lokalita: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Podunajská
Úžitková plocha: 197 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
197 m2
257 000 €

AXIS REAL:: 5-izbový byt, BA II. Podunajské Biskupice, Podunajská ul.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 5-izbový byt s veľkorysou výmerou 197 m2 v lokalite Bratislava II. Podunajské Biskupice, Podunajská ulica. Byt sa nachádza na 1. poschodí 2 - poschodovej tehlovej budove bez výťahu skolaudovanej v roku 1997. Nad bytom sa nachádza ešte jeden byt, pod ním tichý kancelársky priestor. Dispozične byt aktuálne pozostáva z priestrannej chodby so vstupom do piatich samostatných nepriechodných miestností so širokou možnosťou dispozičných riešení. Každá izba má výmeru cca 30-35 m2 čo núka možnosť formou deliacej priečky izby predeliť a získať tak väčší počet samostatných nepriechodných izieb s dostatočnou výmerou. K dispozícií je taktiež 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 1x priestranná kúpeľňa s vaňou, 1x samostatné WC a priestranná technická miestnosť s možnosťou využitia pre budúce fitness, saunu, práčovňu alebo žehliareň. Vo vchode sa nachádzajú iba dva byty, na každom poschodí jeden a priestor na prízemí ktorý disponuje vlastným vchodom z ulice.

STAV BYTU:
Byt disponuje samostatným plynovým kotlom pre ohrev teplej vody a vykurovania formou radiátorov, v minulosti slúžil na firemné účely, prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej bola zrealizovaná výstavba oboch kúpeľní, WC a technickej miestnosti s kompletnou vodo a elektroinštaláciou. Okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere sú bezpečnostné. Byt vďaka veľkosti a počtu izieb ponúka široké využitie, čaká na svojho nového majiteľa a úpravu podľa jeho predstáv. Zmenou dispozície alebo dobudovaním priečok vzniká priestor vhodný pre početnejšiu rodinu, dvojgeneračný byt , alebo ako byt a väčší priestor pre home office. Po dohode s majiteľom je možné zabezpečiť za režijné náklady pokládku nových parkiet, vymaľovanie, úpravu dispozície, zriadenie zimnej záhrady, lodžie prípadne šatníka podľa predstáv nového majiteľa bytu. K lepšej predstavivosti slúžia vizualizácie vo forme fotografií a pôdorysov medzi fotografiami. Prevádzkové náklady činia 115,- euro správcovský poplatok + 70 ,- euro plyn + 35,- euro elektrina resp. podľa spotreby. Samozrejmosťou je pripojenie na KTV a internet.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, skvelé napojenie na diaľničný obchvat ale aj do centra mesta, dostatok zelene. V pešej dostupnosti sa nachádza lesopark Vrakuňa s detskými ihriskami s možnosťou prechádzok, rameno Dunaja a hrádza so športovým vyžitím – behanie, bicyklovanie a pod.

/ 5 - IZBOVÝ BYT / TEHLA / 2 X KÚPEĽŇA / BRATISLAVA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / PODUNAJSKÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 197 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Axis real, spol. s r.o.

Jaroslav Kasala

zobraziť telefón