logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 99 m², Pôvodný stav ID: 1869736

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Murgašova
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 99 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
99 m2
279 000 €

PRIESTRANÝ 3,5 izbový byt, TEHLOVÝ Dom s vlastným dvorom, ŠIRŠIE CENTRUM-Murgašova u.,TICHÁ LOKALITA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponuka na predaj zaujímavého 3,5 -izbového bytu s atmosférou v zrekonštruovanom tehlovom dome a to v lukratívnej tichej lokalite na Murgašovej ulici v Starom Meste, ktorý sa nachádza v komplexe bytových domov s vlastným uzavretým vnútro blokom so zeleným dvorom a ihriskom.

Byt sa nachádza na 2p. z 5.p. s výťahom, celková podlahová plocha je 96 m², pričom príslušenstvom bytu je pivnica o výmere 6,40 m2 a + k bytu patrí aj lodžia s výmerou 2,90 m2. Orientácia na Východ(kuchyňa, predsieň, pol izba a lodžia) a Západ( tri izby).

Plastové okná, zánovné drevené parkety a ostatné zachovalý pôvodný stav, ktorý ponúka rekonštrukciu podľa vlastných predstáv s variabilnou dispozíciou (viď. pôdorys vo fotogalérii).

Dom je po rekonštrukcii s vlastnou kotolňou čo zabezpečuje priaznivé náklady spojené s užívaním a to vo výške 164€ správcovi domu/ 1 osoba + elektrická energia a plyn.

Dostupné rezidenčné parkovanie pred domom. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť vzhľadom na širšie centrum mesta.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!
Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru?

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 99 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 2

Kontaktné údaje

LEMAR RK Trading s. r. o.

Mgr. Milan Marčík

zobraziť telefón