logo reality.sme.sk

Apartmán, Demänovská Dolina, 73 m², Novostavba ID: 1869405

Lokalita: Demänovská Dolina
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
73 m2
254 890 €

Mezonetový apartmán v Demänovskej doline 105m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonetový apartmán v Demänovskej doline.

Úplne nový štýlovo zariadený dvojpodlažný apartmán s modernou architektúrou, priestrannou terasou, výhľadom na čistú prírodu a v lukratívnej lokalite Nízkych Tatier je dokonalou investičnou príležitosťou.

Kolaudácia: 2020
Celková plocha: 105,28 m2
Úžitková plocha: 73,15 m2
Terasa: 29,34 m2
Pivničná kobka: 2,80 m2

DISPOZÍCIA
3izbový mezonet na 2. nadzemnom podlaží ponúka komfortný priestor pre 4 až 6 osôb. V dolnej časti sa nachádza samostatná toaleta, presvetlená kuchyňa spojená s obývačkou a veľkorysá terasa. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Apartmán sa predáva kompletne zariadený na úrovni štandard, tzn. kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa, parkety, dvere, nábytok, svetlá, vypínače, aj TV prijímač. Vlastné elektrické vykurovanie je riešené formou podlahového kúrenia.
Apartmán ponúka dostatok úložného priestoru v interiéri a prislúcha k nemu odkladací priestor na prízemí o veľkosti 2,8 m2. Samozrejmosťou sú aj 2 parkovacie miesta za rampou.

LOKALITA
Oblasť Demänovskej Doliny je najnavštevovanejšou časťou Národného parku Nízke Tatry a poskytuje množstvo turistických chodníkov v lete ale aj lyžiarskych svahov v zimnom období. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto oblasti je skvelou investičnou príležitosťou, keďže ročne láka nespočetné množstvo turistov. V blízkom okolí apartmánov sa nachádza cyklotrasa Lipt. Ján - Demänovská dolina, množstvo turistických chodníkov, 200 m od apartmánov je tiež požičovňa lyží, a najmä zastávka pre Ski Bus na trase Demänová - Jásna. Na prvej nástupnej stanici lanovky Lúčky ste teda pohodlne autobusom za 10 min bez potreby riešenia vždy preplneného parkoviska. V areáli apartmánov môžete využiť služby gastro prevádzky Reštaurácia Demänovka alebo zájsť 1 km od apartmánu do Koliby Bystrina či Koliby Tri studničky. V prípade potreby nákupu potravín sú Tesco, Kaufland alebo Coop Jednota dostupné do 6 km.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ
Ak by ste sa rozhodli pre kúpu apartmánu ako investičnej príležitosti, ponúkame aj možnosť zaradiť sa v rámci apartmánového domu do hotelového programu. Prevádzkar bude mať na starosti všetky aspekty súvisiace s využiteľnosťou apartmánov a maximalizáciou príjmov za ich prenájom. Bude sa starať o váš apartmán, vytvárať rezervácie krátkodobých pobytov, zabezpečovať príchod hostí do pripraveného a vykúreného apartmánu, zabezpečovať upratovanie priestorov. Prenajímaním apartmánu si tak môžete zabezpečiť návratnosť investície. Ďalšie benefity zaradenia do hotelového programu: zľava na jedlo v Hoteli Demänová, zľava na vstup, masáže a procedúry vo Wellness Hotel Demänová.

VIDEO
Pozrite si video prehliadku apartmánov skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:
https://youtube.com/watch?v=z0QpT-jGtP0&t=9s

CENA
Apartmán sa predáva v hodnote 254 890€, vrátane sprostredkovateľskej provízie RK. Zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Sandra Šefčiková, realitná kancelária RELCOM

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RELCOM Realitná kancelária

Ing. Sandra Šefčiková

zobraziť telefón