logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Špačince, 122 m², Novostavba ID: 1869395

Lokalita: Špačince
Ulica: Krajná
Výmera pozemku: 416 m2
Úžitková plocha: 122 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.10.2020
122 m2
194 900 €

ŠTVORLÍSTKY – priestranný 5i RD - Špačince

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj novostavbu komfortného 5-izbového rodinného domu v pripravovanej záverečnej fáze výstavby v úspešnom projekte Štvorlístky.

LOKALITA
Nová štvrť rodinných domov Štvorlístky vyrastá len 5 minút od Trnavy na začiatku obce Špačince. Obec poskytuje takmer 3 000 obyvateľom prostredie pre pokojný život. Okrem základnej vybavenosti ako je mestský úrad, pošta či obchody so zmiešaným tovarom a potraviny, tu nájdete aj základnú a materskú školu, ihrisko, kaderníctvo, či veterinárnu ambulanciu.
V lokalite Štvorlístkov sa každý deň môžete tešiť z nádherných výhľadov na trnavskú pahorkatinu. Stačí pohľad smerom k mestu cez polia pretkávanými remízkami vysokých stromov až po široký obzor tvorený kopcami Malých Karpát – a viete, že ste doma.
Spoznajte bližšie možnosti bývania v top lokalite v blízkosti Trnavy na webovej stránke www.štvorlístky.sk

PROJEKT
Pripravovaný projekt posledných 5-izbových rodinných domov sme vytvorili predovšetkým s ohľadom na potreby mladých rozrastajúcich sa rodín. Tak ako potrebuje svoj súkromný priestor každý jednotlivec, tak vo veľkom spoločnom obývacom priestore prekvitá rodinný život. Takéto bývanie však musí byť pre mladú rodinu aj finančne dostupné, čo sme si overili dlhoročnou praxou. Preto sme navrhli praktickú dispozíciu domu, ktorá spĺňa všetky požiadavky na komfortný život mladej rodiny. Nadčasová architektúra a kvalitné materiály zabezpečujú atraktivitu stavby už na prvý pohľad.

ŠPECIFIKÁCIE
Plocha RD : 122 m2
Plocha terasy: 16 m2
Plocha pozemku: 400 - 416 m2

Prevedenie: holodom

DISPOZÍCIA
Veľká kuchyňa s obývačkou a samostatná jedáleň tvoria dennú obytnú časť domu. Veľkou výhodou je aj hosťovská izba s vlastnou kúpeľnou s WC. Nočnú časť predstavujú ďalšie 3 izby, druhá kúpeľňa a samostatné WC. Poteší aj technická miestnosť a komora, ktoré sú praktickým riešením poriadku v domácnosti, ale aj úložných priestorov.

Cena: 194.900,- €

Dohodnite si obhliadku už dnes! Získajte viac informácií a vyberte si teraz svoje vysnívané bývanie.

Chránime vaše financie:
1. Garantujeme vám VRÁTENIE REZERVAČNEJ ZÁLOHY v plnej výške, ak využijete nášho hypotekárneho špecialistu a hypotéku nezískate.
2. Kúpnu cenu nehnuteľnosti môžete zaplatiť aj v troch spátkach, pričom prvá splátka kúpnej ceny (rezervačná záloha) je vo výške len 3 000 Eur.

Chránime vás aj seba:
1. Využite možnosť ONLINE OBHLIADKY prostredníctvom mobilných technológií – ak nechcete byť osobne prítomní na mieste, naši predajcovia vám zabezpečia obhliadku nehnuteľností cez realtime vide prostredníctvom skype alebo whatsapp hovoru.
2. Naši predajcovia pri osobných obhliadkach používajú ochranné pomôcky – rúška a jednorazové rukavice.

Viac informácií o projekte, možnostiach financovia nehnuteľnosti a online obhliadkach u nášho predajcu.

Martin Štetiar
mobil: 0915 577 410
mail: stetiar@pupava.com

púpava development, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 416 m2
Úžitková plocha 122 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

pupava development, s.r.o.

Martin Štetiar

zobraziť telefón