logo reality.sme.sk

Bývalá poľnohosp. usadlosť, Radošina, 300 m², Pôvodný stav ID: 1869245

Lokalita: Radošina
Ulica: Tichá
Výmera pozemku: 3705 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.11.2020
300 m2
129 000 €

Exkluzívne PNORF – poľnohospodárska usadlosť s 5i rod. domom a stav. pozemkom v Radošine

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj poľnohospodársku usadlosť s infraštruktúrou zahŕňajúcou samostatný, trojpodlažný 5i rodinný dom s dvoma garážami a veľkou halou a stavebný pozemok pre rodinný dom a hospodárske budovy nachádzajúce sa v centrálnej, ale tichej časti obce Radošina.

Dispozičné riešenie 5 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou vo výmere 300 m2 (pôdorys viď galéria): 1. PP – väčšia garáž s montážnou jamou, garáž, 3x sklad, kotolňa, práčovňa, chodba a schodisko. 1. NP - zádverie, hosťovská toaleta, hala, 2x spálne, kuchyňa s komorou a kúpeľňa. 2. NP – schodisko, 3x nepriechodné izby, balkón, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa s komorou a chodba. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečuje plynový kotol, alternatívne kotol na tuhé palivo. Za domom sa nachádza veľká hala s troma samostatnými skladmi. Dom je pripojený na el. sieť, obecný vodovod, kanalizáciu, plyn. prípojku a má vlastnú studňu aj žumpu.

Stavebný pozemok, ktorý sa nachádza pred domom je prístupný priamo z ulice. Má výmeru 1067 m2, prednú šírku 30 m a zadnú 20 m. Túto nehnuteľnosť je možné kúpiť samostatne bez rod. domu a hospodárskej časti.

Za rodinným domom, v svahu, sa nachádzajú pôvodné hospodárske budovy so samostatným prístupom, ktoré slúžili na poľnohospodársku výrobu. Ovčinec, 100 ročná drevená stodola a garáž s vysokou bránou pre stroje a chlievy.

Všetky nehnuteľnosti stoja na pozemku v celkovej výmere 3705 m2 a každá má samostatný prístup. Stavebný pozemok, rodinný dom aj poľnohospodárske budovy je možné kúpiť jednotlivo alebo v celosti.

Obec Radošina, ktorá leží v severozápadnej časti Nitrianskej sprašovej pahorkatiny pri juhovýchodnom úpätí Považského Inovca v bočnom údolí potoka Radošiná obklopuje pekné prírodné prostredie s množstvom kultúrnych a historických pamiatok. Dostupnosť obce autom: Piešťany 15 min., Topoľčany a Hlohovec 20 min.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 3 705 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf-real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón