logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Čaňa, 180 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1869221

Lokalita: Čaňa
Ulica: Mlynská
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.10.2020
180 m2
154 900 €

Rodinný dom v obci Čaňa, Košice - okolie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Gakosreal ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Čaňa, iba 14 km od Košíc. RD sa nachádza na na rovinatom slnečnom pozemku o rozlohe 734 m2. Jedná sa o dvojdom so zastavanou plochou cca 130 m2 ( úžitkovou približne 180m2). Prešiel staršou rekonštrukciou, je však v stave plne spôsobilom na bývanie. Pri väčšej náročnosti samozrejme je priestor na rekonštrukciu podľa vlastných požiadaviek. Bol postavený z tehál v dvoch fázach (pôvodná časť domu je zo 40-tych rokov a dostavba z roku 2000) s dvomi nadzemnými podlažiami a podpivničením.V pivnici sa nachádza kotolňa a pivnica. Na 1.NP sa nachádza vstup do domu. Na tomto podlaží sa nachádza kuchyňa s výstupom na terasu, obývacia izba s krbovými kachľami, toaleta s kúpeľňou, chodba a izba zo zadnej časti domu, ktorá je určená na rekonštrukciu. Drevenými schodami sa dostanete na 2.NP, kde sa nachádzajú 2 priestranné izby, šatník a kúpeľňa. Dom má škrídľlovú strechu, vlastnú studňu, je napojený na plyn, kanalizáciu a elektrické napätie. Možnosť kúriť plynovým kotlom alebo kachľami, má teda 2 komíny napojené na kachľovú pec a plynový kotol .

RD je zaujímavý aj pre ľudí, ktorí by chceli skĺbiť bývanie s podnikaním, keďže vstup na pozemok je možný aj zo zadnej strany domu, kde je taktiež prístupová cesta

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, sme pripravení pripraviť ponuku šitú na mieru ohľadom financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Bezplatné poradenstvo a právny servis spojený s katastrálnym konaním je u nás samozrejmosťou.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GA-KOS s.r.o

Lívia Jamnická

zobraziť telefón