logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Petržalka, 35.33 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1869064

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Šustekova
Úžitková plocha: 35.33 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.10.2020
35,3 m2
129 000 €

REZERVOVANE. Na predaj 1,5 izbový byt na Šustekovej | Bratislava - Petržalka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj krásne kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt v staršej novostavbe na Šustekovej ulici v mestskej časti Bratislava - Petržalka. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží/ 5. poschodového domu. Rozloha bytu je 35,33 m2 + balkón.

Stav bytu:
.: Byt je po kompletnej rekonštrukcii vo veľmi dobrom stave (viď fotogaléria) rozumne predelený priečkou na 1,5 izbový byt. Je oddelená spálňa a obývacia časť s kuchyňou. Kuchynská linka je nová s barovým pultom. V spálni a aj v predsieni sa nachádzajú vstavané skrine, bodové svetlá. Sanita je so sprchovacím kútom a byt má samostatné WC. Do bytu sa vstupuje cez pavlač cez protipožiarne dvere a vlastník si dal zabudovať ešte aj bezpečnostné dvere pre zvýšenie bezpečnosti.

Bytový dom:
.: Ide o 15 ročnú nízkopodlažnú novostavbu - železobetónový skelet s tehlovými priečkami. Bytový dom je samozrejme zateplený a veľmi dobre situovaný na začiatku Petržalky s dobrými možnosťami parkovania. Správcovské poplatky sú vo výške 105 € / mesačne. Dom má samozrejme aj výťah.

Občianska vybavenosť:
.: Začiatok Petržalky a aj okolie danej nehnuteľnosti má mimoriadne vysokú občiansku vybavenosť. V okolí nájdete zdravotné zariadenia, rôzne obchody, supermarkety, LIDL, reštaurácie, kaviarne, cukráreň, fitness centrá, školy, nadštandardné napojenie na MHD, Ekonomickú Univerzitu a pod.

Bližšie informácie o nehnuteľnosti získate na odkaze:

http://www.negotreal.sk/nehnutelnost33358-na-predaj-15-izbovy-byt-na-sustekovej-|-bratislava-petrzalka

-- NEGOTIANT -- realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ...

*Ponúkaná cena už zahrňuje aj poplatky pre realitnú kanceláriu

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 35,3 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Negotiant s.r.o.

Negotiant s.r.o.

zobraziť telefón