logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 66 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1869061

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Klobučnicka
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.10.2020
66 m2
274 000 €

REZERVOVAE. Na predaj 2 izbový byt na Klobučníckej ulici |Bratislava - Staré Mesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj krásny veľký čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt v úplnom centre Bratislavy, mestskej časti Bratislava - Staré Mesto na Klobučníckej ulici. Ide o byt na 4. poschodí / 5 poschodového zrekonštruovaného bytového domu. Plocha bytu je 66,48 m2 + suterénne pivnice.

Technický stav bytu:
.: Ide o 2 izbový byt s vysokými stropmi s možnosťou prerobenia aj na 3 izbový byt. Zahrňuje 2 veľké obytné miestnosti, samostatnú kuchyňu, špajzu, samostatné WC a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Byt je celý riešený bezbariérovo. Nanovo sú prebrúsené drevené parkety, nová sanita, nová kuchynská linka, nové bezpečnostné dvere, nové rozvody vody, elektriny a stúpacích rozvodov. Byt má vlastný plynový kotol.

Bytový dom:
.: Ide o chránenú pamiatku, ktorá je nanovo zrekonštruovaná - zrekonštruovaná fasáda budovy, nový výťah, premaľované chodby. Do domu sa vstupuje s krásnymi drevenými historickými dverami. Na jednotlivé poschodia sa dá dostať s historickým schodišťom. Náklady s užívaním nehnuteľnosti pre 2 osoby sú vo výške 150 € / mesiac.

Občianska vybavenosť:
.: Čo sa týka občianskej vybavenosti, lepšie vybavenú lokalitu asi nemožno v Bratislave nájsť. V dosahu 1 km nájdete hypermarkety, supermarkety, banky, reštaurácie, rôzne obchody s luxusným odevom a iným tovarom, lekárske zariadenia, lekáreň, tržnica a pod. Parkovanie je možné získať - rezidenčné pre obyvateľ danej zóny.

Možnosti financovania:
.: Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. Pre prípadné informácie ohľadom možnosti kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru sa môžete stretnúť aj s našim hypotekárnym poradcom.

Bližšie informácie o nehnuteľnosti získate na odkaze:

http://www.negotreal.sk/nehnutelnost33354-na-predaj-2-izbovy-byt-v-uplnom-centre-bratislavy-na-klobucnickej-ulici-|bratislava-stare-mesto

-- NEGOTIANT -- realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ...

*Ponúkaná cena už zahrňuje aj poplatky pre realitnú kanceláriu

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Negotiant s.r.o.

Negotiant s.r.o.

zobraziť telefón