logo reality.sme.sk

Apartmán, Demänovská Dolina, 67 m², Novostavba ID: 1868890

Lokalita: Demänovská Dolina
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 67 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.10.2020
67 m2
205 900 €

Mezonetový apartmán v Demänovskej doline

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonetový apartmán v Demänovskej doline.

Úplne nový štýlovo zariadený dvojpodlažný apartmán s modernou architektúrou, terasou, výhľadom na čistú prírodu a v lukratívnej lokalite Nízkych Tatier je dokonalou investičnou príležitosťou.

DISPOZÍCIA
3izbový mezonet na 2. nadzemnom podlaží ponúka komfortný priestor pre 4 až 6 osôb. V dolnej časti sa nachádza samostatná toaleta, technická miestnosť, presvetlená kuchyňa spojená s obývačkou a terasa. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Vlastné elektrické vykurovanie je riešené formou podlahového kúrenia. Apartmán ponúka dostatok úložného priestoru v interiéri a prislúcha k nemu odkladací priestor na prízemí o veľkosti 2,8 m2. Samozrejmosťou sú aj 2 parkovacie miesta za rampou.

K dispozícii sú 2 kompletne zariadené apartmány na úrovni štandard - kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa, parkety, dvere, nábytok, svetlá, vypínače, aj TV prijímač.

APARTMÁN B2
Celková plocha: 77,73 m2
Úžitková plocha: 67,67 m2
Terasa: 7,26 m2
Pivničná kobka: 2,80 m2

APARTMÁN B6
Celková plocha: 78,40 m2
Úžitková plocha: 68,39 m2
Terasa: 7,26 m2
Pivničná kobka: 2,80 m2

K dispozícii sú aj 3 čiastočne zariadené apartmány po vstavaný nábytok.

APARTMÁN B7
Celková plocha: 77,72 m2
Úžitková plocha: 67,60 m2
Terasa: 7,26 m2
Pivničná kobka: 2,80 m2

APARTMÁN B8
Celková plocha: 77,73 m2
Úžitková plocha: 67,67 m2
Terasa: 7,26 m2
Pivničná kobka: 2,80 m2

APARTMÁN B9
Celková plocha: 77,73 m2
Úžitková plocha: 67,67 m2
Terasa: 7,26 m2
Pivničná kobka: 2,80 m2

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ
Ak by ste sa rozhodli pre kúpu apartmánu ako investičnej príležitosti, ponúkame aj možnosť zaradiť sa v rámci apartmánového domu do hotelového programu. Prevádzkar bude mať na starosti všetky aspekty súvisiace s využiteľnosťou apartmánov a maximalizáciou príjmov za ich prenájom. Bude sa starať o váš apartmán, vytvárať rezervácie krátkodobých pobytov, zabezpečovať príchod hostí do pripraveného a vykúreného apartmánu, zabezpečovať upratovanie priestorov. Prenajímaním apartmánu si tak môžete zabezpečiť návratnosť investície. Ďalšie benefity zaradenia do hotelového programu: zľava na jedlo v Hoteli Demänová, zľava na vstup, masáže a procedúry vo Wellness Hotel Demänová.

LOKALITA
Oblasť Demänovskej Doliny je najnavštevovanejšou časťou Národného parku Nízke Tatry a poskytuje množstvo turistických chodníkov v lete ale aj lyžiarskych svahov v zimnom období. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto oblasti je skvelou investičnou príležitosťou, keďže ročne láka nespočetné množstvo turistov. V blízkom okolí apartmánov sa nachádza cyklotrasa Lipt. Ján - Demänovská dolina, množstvo turistických chodníkov, 200 m od apartmánov je tiež požičovňa lyží, a najmä zastávka pre Ski Bus na trase Demänová - Jásna. Na prvej nástupnej stanici lanovky Lúčky ste teda pohodlne autobusom za 10 min bez potreby riešenia vždy preplneného parkoviska. V areáli apartmánov môžete využiť služby gastro prevádzky Reštaurácia Demänovka alebo zájsť 1 km od apartmánu do Koliby Bystrina či Koliby Tri studničky. V prípade potreby nákupu potravín sú Tesco, Kaufland alebo Coop Jednota dostupné do 6 km.

VIDEO
Pozrite si video prehliadku apartmánov skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:
https://youtube.com/watch?v=z0QpT-jGtP0&t=9s

CENA
Kompletne zariadený apartmán sa predáva v hodnote 205 900€ a čiastočne zariadený apartmán sa predáva v hodnote 203 000€ vrátane sprostredkovateľskej provízie RK. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Sandra Šefčiková, realitná kancelária RELCOM

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 67 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RELCOM Realitná kancelária

Ing. Sandra Šefčiková

zobraziť telefón